Обнимашкина• 17 августа в 13:04

Чи є серіали, які стають кращими після другого сезону?

Бо помітила протилежну тенденцію.
Ондатрова шуба• 17 августа в 13:07
На рівні з першим-гра престолів, брекін бед,чудестранка,Фарго,справжній детектив,да куча
Ондатрова шуба• 17 августа в 13:07
Шикарний нік
Вмію заміряти найкраще• 17 августа в 13:11
Тбв, все сезоны идеальны и с развитием вверх)
18 мнеУЖЕ• 17 августа в 13:15
Так это все субъективно. Есть много на мой взгляд напрасно закрытых после первого и куча шклака, который сняли на 4-5 сезонов... Но кому-то же нравится.
ГороховаЯ• 17 августа в 13:17
«Пуститися берега», однозначно, ставав тільки краще з кожним сезоном.
ДелиВерка• 17 августа в 13:18
Розповідь служниці тривала в напрузі до останнього сезону
18 мнеУЖЕ• 17 августа в 13:20
Ответ дляДелиВерка
Ужасная нудятина... И ГГ бесит ужасно, плюс много ляпов и нестыковок притянутыз за уши, не поняла восхищения этим сериалом, досмотрела чтобы домучить уже.
Неваляшкина• 17 августа в 15:16
Колесо часу- третій сезон набагато сильніший за другий і особливо перший