Элька-Карамелька• 22 июля в 14:56

Хто дивиться третій сезон "І просто так"?

Це ж @₴%^& якась я на 8 серії і я не розумію того моменту коли вони звернули не туди. Костюми шикарні, локації, зовнішній вигляд акторів, все красиве. Але ₴#%^& що за гра акторів? Діалоги як в шкільних виставах, бабки забули як треба грати?
Кері якась мямля стала, як слимак якийсь
Шарлота якась до огиди слащава, всепрощаюча Тереза
Міранда незрозуміло що, ні характеру ні впевненості
Сіма просто Сіма стара страшна бабка шукаюча принца
Ейдан огида з огид. Від зовнішнього вигляду до ролі.
bespe4na_mavpa• 22 июля в 14:58
Я и 1й не смогла смотреть, он как раз вышел, когда война началась, я смотрю и думаю, какие же они тупые и проблемы их тупые.
Это при том что секс смотрела раз 100, знаю наизусть
автор Элька-Карамелька • 22 июля в 14:59
Ответ дляbespe4na_mavpa
Ось, сидиш біля екрану і всю серію в голові ’що це %&%₴@ за &^₴@# якась!’
котопёс• 22 июля в 15:00
меня хватило минут на 15 первой серии, когда Биг начал мастр...ть, та ну нафиг,
Кому там слова не давали• 22 июля в 15:01
мне кажется, это зависит от сценаристов и шоуранеров
первый сезон скучный был
второй - огонь прямо
а вот третий - ну просто беда...
Кишмишная Мая• 22 июля в 15:01
Сезон абсолютно провальный. Первый еще кое как, а дальше муть полная
Кринжова баба• 22 июля в 15:08
Щось не можу...’еротика зрілих’, забагато нетрадиційних...вже й гарні дизайнерські луки не спасуть це ганьбище.
Янка-угомонись• 22 июля в 15:26
Согласна, г…но редкостное
Я смотрела только из-за костюмов
Диалоги, ситуации🤢😓
Не гоню• 22 июля в 17:43
Я три рази намагалася, ну це просто не можливо витримати, така дурість і абсурд
Все висмоктано з пальця
Оригінальний старий серіал обожнюю, передивляюся часто
Мандолина Бу• 22 июля в 17:48
А ще в третьому сезоні ані слова про Наю Волес, вона ж була закадична подруга Міранди і знялась у серіалі Лізи, це якось дивно...
Мандолина Бу• 22 июля в 17:48
Таке враження, що сценаристи не дивились перші два сезони...