маминаБубочка• 19 августа 2025
Що Ви сьогодні готували?
В мене сьогодні поганий настрій через роботу, щоб трохи його покращити вирішила спекти булочки з кисломолочним сиром та ваніллю. А що Ви сьогодні готували?
Сірничок• 19 августа 2025
Ничего. Обед был на фудкорте Цезарь и гедза. На ужин пойдем куда-то, потому что какой-то крем суп хочу
Сама не знаю• 19 августа 2025
Мама готувала кус-кус і якийсь дуже смачний суп з великою кількістю перцю Білозерка. І рибу смажила. А я готувала тільки чай і бутерброд з сиром))
Пилосмок працює• 19 августа 2025
Посмажила картоплю і зробила салат з свіжих овочів. І матіас на тарілку виклала, це рахується?
Оооо! Точно! Я сьогодні ще цикорієвий квас зробила, 4 літра.
Stepa_nida• 19 августа 2025
Сьогодні готувала гуакамоле, сочевичні млинці і солоні вафлі з начинкою (шинка, сир, помідори)
Однозначная• 19 августа 2025
Сливочная пенка• 19 августа 2025
Ответ дляКотя_люлю
Очень симпатично. Аиу меня печеночные оладьи и десерт - банановый мусс. Все уже сьедено
Як робите банановий мус? Якраз лежать банани переспілі не знаю куди їх пристроїти
Котя_люлю• 19 августа 2025
Ответ дляСливочная пенка
Перебить с йогуртом/молоком/взбитыми сливками - что хотите. Подсластить, добавить растопленного желатина по обьему, взбить, разлить по формочкам. Можно поизвращаться слоями, бисквит на дно пропитанный, фрукты для украшения....
Сливочная пенка• 19 августа 2025
Ответ дляКотя_люлю
Дякую, спробую
Не люблю натовп• 19 августа 2025
Пирог из готового слоеного теста с брокколи, цветной капустой и грибами.
Пампушечка• 19 августа 2025
фунчозу сьогодні для одних, філе куряче смажене з макаронами, вареним буряком, огірками, помідорами і салатом для інших, мінтай, батат, баклажан, перець запечені для себе. фото тільки фунчози є)