Сегодня сержусь• 19 августа 2025
Подруга образилась?
Відчуваю, що подруга образилась. Тепер наче стіна між нами якась. А ми працюємо разом. Важко емоційно в одному кабінеті тепер.
Вона знала, що я йду у відпустку, але ми це не обговорювали. І в останній робочий день, я сказала, що їду в карпати. А вона сказала тільки: ясно. Коли уходила, вона навіть не сказала: гарно відпочити.
Вийшла я з відпустки, і відчуваю що наче між нами щось пробігло. Вона тільки спитала: сподобалось? Я сказала так. Все....ні де я була, ні що робила там, ні покажи фото. Хоча раніше було саме так з обох боків. Я думаю, вона образилась, що я типу не говорила до останнього...а я не те що скривала, просто, то багато роботи-немає коли, то настрій або у мене, або у неї не той, і не було бажання, то сторонні люди в кабінеті.... Коротше, мені знаєте, якось сумно, що вона не порадувалась, що я за рік на тиждень поїхала відпочити. Дружимо більше 20 років. Діти у нас дорослі, живуть окремо.
Тепер якось так: я щось спитаю, вона однозначно скаже ні або так. І все спілкування.
Танго утрьох• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Ну хай не узнає. Але чого не спілкуватись як раніше.
Яка різниця, коли сказала, я не розумію. Сказала ж
Ну все вже,заспокойтеся.Було да пройшло
Слоник-тоник• 19 августа 2025
Ответ дляРадикальная
Бред бредовий, або не та причина, або вона з гавнецом, бо приводу точно немає.
З гавнєцом тут хіба автор. Ще й очками луп-луп ’ашотакоє’, тьфу
Слоник-тоник• 19 августа 2025
Ответ дляЖена сантехника
Да ладно, не лукавьте.
Вы скрывали свою поездку до последнего и сами об этом знаете. Подруга это поняла.
А вы теперь хотите, чтобы она сделала вид, что ничего не было.
Она тоже не права, конечно. Дуться глупо. Но, наверное, у вас был такой формат отношений, что вы всё обсужлали и поэтому она поразилась, когда вы технично смолчали)
Я бы пригласила на винцо после работы и сказала бы, что скучаю по ней. А решать уже ей.
Так а дее вона діється? Просто зробила висновок про автора і дистанціювалась подалі
Слоник-тоник• 19 августа 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Вы какая то проханая
Двулична вона і подругу використовувала, як свій антураж
Слоник-тоник• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Господи, дівчата, які восхещенія...що тиждень на рік десь можна гульнути...цікаві ви конєшно. Просто відчуваються різниця, як було До, все життя можна сказати, і як стало....
Вона коли приїздить, я теж цікавлюсь і розпитую)))
І вона теж втихаря від вас їздить?
Слоник-тоник• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Бо просто я їду це не то...треба час, щоб розказати куди, як, чому ... а перед відпусткою було купа роботи і питань які потрібно було закрити до відпустки.
Брешете
Верочка 100%• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Ну так склались обставини, що не було нагоди розказати раніше.
Ну ви б не поняли, і що...потім не хотіли б спілкуватись чи як? Це причина хіба?
Я просто ставлю себе на її місце, і думаю, ну сказала б вона в останній день, і що такого. Тобто мені це взагалі норм. було б.
Осадок остался, поэтому и близости нет больше. В чем Вы хотите меня убедить? Или себя
Сегодня сержусь
• 19 августа 2025
Ответ дляВерочка 100%
Просто хочу зрозуміти це норм чи нє. Виходить, що всі друзі прям очікують, що їм повинні все прям розказувати і як тільки спланував, тобто заздалегідь. А не тоді коли захотів або склалось. Сумно.
ПробілНеПрацює• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Привезла. Вона сказала Дякую.
Хочу скзати, що вона відкрита людина, вона може за місяць-два до якоїсь там своєї події вже всім про неї розказувати.
Ну от вона відкрита, а ви ні. Для чого їй така подруга, якщо ви різні. Думаю, вона не те, що образилася, а висновки зробила. Я її розумію, бо сама відкрита людина і мені б таке неприємно було
Сосиска_Втесте• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Ну так вы тоже ожидаете от нее общения, а она не хочет, как и вы, чего вас это задевает?
Біток чи ефір?• 19 августа 2025
Сначала скрывают до последнего, а потом обижаются,что не расспрашивают. Вам или к красивым, или к умным. Если я скрываю, то скрываю, если рассказываю( определенному кругу), то рассказываю. Есть друзья которые знали о покупке квартир и машины, на этапе покупки.
Верочка 100%• 19 августа 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Это другое, видимо)) автору надо, чтобы люди по ее видению и настроению вели себя в тот или иной момент. А такая - а я что? Я ничего.
Біток чи ефір?• 19 августа 2025
Это как беременность скрывают до последнего, а потом задал бывают фотками и видео.
Любимка-анонимка• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
У вас была причина не рассказывать, вы и не рассказывали. У нее есть причина из-за этого обидеться, пусть и глупо, и по-детскому, но все же, она обиделась. И вы эту причину знаете, и не пишите. Дело ваше, но зачем было тему создавать?)
ГоловнаЯ• 20 августа 2025
Автор, ви якась дивна.
Самі ви не захотіли їй нічого розповідати (ок, ваше право), але тепер хочете й очікуєте щоб вона у вас розпитувала. Це на якій підставі?)
Вона теж має право не виправдовувати якісь там ваші очікування.
Ви не ділитесь, вона не питає - все ж закономірно.