Весела моль• 24 июня в 12:34
Подруга хоче зі мною у відпустку - чоловік відмовляє.
Їдемо в серпні у відпустку.
У мене дочка 10 років. Їдемо в Хорватію на нашій автівці.
Дуже хоче з нами їхати моя подруга.
У неї хлопчик 4 рочки.
Чоловік каже, що компанія не дуже в пацан буде заважати. Він маленький, активний і його багато.
Типу їдь краще сама за дочкою, бо якась кооперація нерівноцінна виходить.
Якби у мене була маленька дитина, то ніхто тебе не брав би із собою.
Де в чому чоловік правий хлопчик дуже говірливий і його дійсно буває забагато.
А з іншого боку двоє дорослих в машині. Трати можна розділити на житло і бензин.
Хоче мені не критичний цей момент. Грошей вистачає поїхати вдвох з дитиною
Чоловік має рацію?
Дуже хоче з нами їхати моя подруга.
У неї хлопчик 4 рочки.
Чоловік має рацію?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Кооперуватися з подругою
Ні в якому разі! Чоловік прав
тянитолкайка• 24 июня в 12:36
Все зависит от отношений и тд. У нас с подругой дети одного возраста + у нее младший ребенок. Мы всегда ездили без проблем. Но к нам отношения больше как родственники, чем подруги. И дети нас так же воспринимают. И если кто-то много болтает, то мы спокойно закрываем ему ротик. А если все в напряг, то езжайте одна лучше
Вумна, аж страшно• 24 июня в 12:36
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3850919?utm...
Не ваша случаем тема?)
Весела моль
• 24 июня в 12:37
Ответ дляВумна, аж страшно
Не ваша случаем тема?)
Не моя)
З моєю можна прибухнути😁
Царівна Жабка• 24 июня в 12:39
Вам виднее. Это же ваша подруга. И в компании с её ребенком вы наверняка были.
Оцените, комфортно или напряжно
Без образів• 24 июня в 12:39
У меня наоборот было, я не хотела , муж настоял типо веселее будет. В итоге испорченный отдых ну и минус подруга
Вишневий цвіт• 24 июня в 12:40
Ответ дляВесела моль
Не моя)
З моєю можна прибухнути😁
Странно, что не ваша. Очень похожа.
Весела моль
• 24 июня в 12:40
Ответ дляВишневий цвіт
Странно, что не ваша. Очень похожа.
Тут вже не можна жодної теми створити, щоб тобі не прийшли і не почали тикати, що вже була така.
Похожа и добре.
Весела моль
• 24 июня в 12:41
Ответ дляБез образів
А з чим саме у вас були проблеми
Весела моль
• 24 июня в 12:42
Ответ дляЦарівна Жабка
Оцените, комфортно или напряжно
Я від малого трохи втомлююсь, є таке.
Але ж мене ніхто не зобовʼязує тусуватися з ними 24/7. Можна якісь заходи разом якісь окремо.
В дорозі планшет і мультики. Якось дотягнемо
Вишневий цвіт• 24 июня в 12:42
Ответ дляВесела моль
Похожа и добре.
Просто подруга, машина, дети и муж против. Ну сына подруги «много». Совпадение? Пусть будет совпадение.
Грабля• 24 июня в 12:42
Найбільша проблема буде в Вашої дитини, бо малий постійно буде чіплятися до неї, щоб вона з ним погралася. Пожалійте доньку
Ответ дляВесела моль
Я від малого трохи втомлююсь, є таке.
ви в дорозі його не зможете висадити, коли почне нити через пару годин дороги
Весела моль
• 24 июня в 12:43
Ответ дляГрабля
Ну ось і про це чоловік говорив. Типу тобі може і норм, а дитині напряжно
Весела моль
• 24 июня в 12:45
Ответ длятянитолкайка
Та от я не впевнена, що зможу йому закрити і з подругою не посваритися при цьому
Интимная• 24 июня в 12:46
Ответ дляВишневий цвіт
А, як і її тема, то що ? Нехай автор хоч десять створює. Не заходьте .
Вишневий цвіт• 24 июня в 12:48
Ответ дляИнтимная
Ну там она уже на отдыхе, а тут только собирается. Странно. Зачем обманывать? Чтобы что? Сбор мнений, информации? Непонятно.
Чесно брешу• 24 июня в 12:48
Вам елементарно буде тісно. Чи у вас мінівен? Навряд чи.
Навіть якщо донька вже 150 см і може їхати на передньому сидінні, мало простору.
Якщо менше і з бісером - тим паче мало місця.
Не забувайте, що в Європі правила щодо зросту суворі, а штрафи великі.
Десь донька захоче поспати - в місця немає. А так би спала позаду спокійно.
Царівна Жабка• 24 июня в 12:48
Ответ дляВесела моль
Я від малого трохи втомлююсь, є таке.
Вы вроде бы склоняетесь, чтоб ехать с подругой.
Выбирайте то, что вам ближе
Интимная• 24 июня в 12:49
Ответ дляВишневий цвіт
А вам , що з того ? Також якусь інформацію створюєте ? Також незрозуміло чого прискіпались до людини
Весела моль
• 24 июня в 12:49
Ответ дляВишневий цвіт
Щоб ви зайшли і написали, що така тема вже була, скинули посилання. Вам всі відпишуть яка ви молодець і ви поскачете далі, прихопивши пиріжкчок з полички
Патріотка з дивану• 24 июня в 12:49
Ответ дляВесела моль
Я від малого трохи втомлююсь, є таке.
Малого сбросят на вашу дочь или на вас. Это неизбежно. Либо будет полный мороз по отношению к вам. Для меня отдых с мелкими чужими детьми - не отдых.
Весела моль
• 24 июня в 12:50
Ответ дляЦарівна Жабка
Выбирайте то, что вам ближе
Я схилялася поки чоловік не почав наводити аргументовані доводи
Весела моль
• 24 июня в 12:51
Ответ дляЧесно брешу
Дочка на передньому їздить вже давно.
Вони на задніх сидіннях
Царівна Жабка• 24 июня в 12:51
Ответ дляВесела моль
Обсудить это с подругой до поездки?
Мол, ты ж знаешь своего ребенка, а меня постоянный галдёж может отвлекать / виснажувать. Я не против совместной поездки, но как урегулируешь этот момент?
Гірчинка• 24 июня в 12:51
А Вашій донці нормально буде бути нянькою для того хлопчика? Не факт, що однолітки б знайшли спільну мову, а тут замість відпочинку потрібно буде розважати малого. Я як і Ваш чоловік думаю, що це буде зіпсований відпочинок.
Вишневий цвіт• 24 июня в 12:52
Ответ дляВесела моль
Заметьте, не я кидала ссылку. Я даже не искала. Кинул другой пользователь, я по ней зашла и прочитала почти такое же повествование.
Ссылку кинула Вумна аж страшно, а я здесь - вишневий цвіт