Хочу собі чорну літню сукню для різноманіття
Як вам така?
Ответ дляnavariya
Літо вже тю-тю...
Якраз нема сильної спеки
Wida Winter• 20 августа в 09:33
У мене така. Жодної театральності за рахунок трикотажу зверху, як звичайний літній сарафан
Ответ дляWida Winter
Вона така довга в реальності і є по кісточки?
Ответ дляContento
Модель платья неплохая. Но зачем чёрное на лето ?
Не знаю, хочеться 😄 але не на сильну спеку
Лера+Тимур• 20 августа в 09:52
У меня подобное с прошлого года, тоже Манго. Оно достаточно простое, на каждый день. В этом году из Массимо шоколадное - намного наряднее, ткань юбки воздушная, трикотаж лучшего качества.
Ответ дляlilu502
В чому вона театральна?
Юбка пишна і довга. Хоча, треба міряти
rainbow2018• 20 августа в 09:59
Міряла сукні такого фасону з тими складками по стегнам і низькою талією і у НМ, і в Зарі, і навіть в Праймарку.. Якщо є попа - з ними треба бути дуже обережними. Вони додають мінімум один розмір по низу. Якщо така підліткова фігура, як в моделі на фото - буде ок.
shkoda_anna• 20 августа в 10:00
Що Ви носите в повсякденному житті, що ця проста сукня вже здається театральною?
Ответ дляrainbow2018
А я думала попу якраз під юбкою сховати. Дякую що попередили
Ответ дляshkoda_anna
Чесно, останнім часом тільки шорти різних фасонів
Svit_from_It• 20 августа в 10:02
Ответ дляrainbow2018
и руки тоже должны быть худыми
округляет
rainbow2018• 20 августа в 10:04
Ответ дляSvit_from_It
и руки тоже должны быть худыми
округляет
Ну, для сарафанів такого стилю з плотної тканини треба мати розвернуті плечі, худі руки і відсутність вигинів між талією та бедрами.
Навіть в розмірі М ти в них перетвоюєшся на ’бабу на чайнику’.
shkoda_anna• 20 августа в 10:06
Ответ дляДівчина Гілмор
Тоді купуйте це плаття! Почуєте себе жіночно!
Svit_from_It• 20 августа в 10:07
Ответ дляrainbow2018
угу. У меня такое (такого плана, модель одна), думала у меня худые руки но в таком платье они выглядят больше ))
Dark_Yasna• 20 августа в 10:20
хорошее платье на прохладное лето. нет в нем театральности. можно и под кеды