ТАЗератти• 24 августа в 12:27
Хто закордоном? Ви збираєтесь на святкові демонстрації до дня незалежності?
Одягаєте вишиванки, співаєте українські пісні ? В нашій комуні українська спілка влаштовує такі заходи, не тількі до Дня незалежності, але чомусь дуже мало приходить наших людей. Навіть сьогодні. Прийшли звичайно, але українці то проживає тут набагато більше
Трахтибидох• 24 августа в 12:29
Делать мне больше нечего. У меня сегодня выходной, я в квартире навожу порядки
КапитанльнаЯ• 24 августа в 12:34
Ответ дляразмахер
Удалено администрацией...
А, так то держава винна, а не пуйло. Нуну
Коленная ложечка• 24 августа в 12:34
Так, піду на благодійний захід, який організує наш волонтерський осередок.
Я постійно ходжу плести маскувальні сітки в ньому, і на акцію піду.
Те, що моя країна на 4му році війни залишається незалежною, для мене важливе.
Я вся ваша• 24 августа в 12:34
моя сестра в Америке 18 лет, работает в онкологическом госпитале Андерсена в Хьюстоне, четыре года подряд в этот день весь центр приходит в знак уважения народу Украины в вышиванках, и сегодня пойдут тоже (у них еще ночь), будет благотворительный сбор, церковные служения пройдут, и хор будет петь украинские песни.
Радість моя• 24 августа в 12:34
Минулі роки ходили, в цьому не піду. Дуже втомилася за останній тиждень на роботі, просто хочу відпочити.
Коленная ложечка• 24 августа в 12:35
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ну це ж класика методичок, яку підтримують корисні ідіоти. Рашка напала, а винувата Україна і ТЦК.
Лика-прилипка• 24 августа в 12:36
Ответ дляПустощі-веселощі
Я б если выехала не пошла бы.
Я год была в Европе с начала войны и ни разу на вышла. После каждого такого выхода был только срач в группе фейсбука: то таблички не такие написали, то гасла не такие кричали, то кто то флагом Украины обмотался и срач был на тему: можно ли обматываться флагом или нет. По поводу языка срачи. Короче, поняла, что надо подальше держаться от соотечественников.
Патика-мотика• 24 августа в 12:36
Ответ дляТектологиня 80lv
Удалено администрацией...
Геноцид пуйло влаштував.
Радість моя• 24 августа в 12:36
Ответ дляЛика-прилипка
У якому місті ви були?
Тектологиня 80lv• 24 августа в 12:37
Ответ дляПатика-мотика
Геноцид пуйло влаштував.
Удалено администрацией...
Патика-мотика• 24 августа в 12:37
Ответ дляТектологиня 80lv
Удалено администрацией...
Ні, все цілком однозначно і очевидно.
Яжбоматусяблін• 24 августа в 12:41
Если я напишу, что думаю о тех, кто за границей у вышиванках на подобные демонстрации ходят, меня снова на месяц забанят.
Тетя Фрося• 24 августа в 12:42
Нет, не пойдём. Мы просто соберёмся с мужиками и выпьем за победу.
Тектологиня 80lv• 24 августа в 12:42
ПХахаха капец как у меня лайков выросло на комментариях, боты зашли
Капитанша• 24 августа в 12:42
Ответ дляЛика-прилипка
Это золотое правило спокойной жизни- за границей - подальше от соотечественников.
курасаны• 24 августа в 12:43
Ні. Я навіть не знаю чи є щось сьогодні з цієї події чи ні. З українцями не спілкуюся офлайн тут, в групах не беру участь.
Взагалі плани тільки з сім´єю провести час.
Покорительная• 24 августа в 12:44
Збиралася піти, а прокинулась з отитом і кон´юнктивітом((
Те, що поїхала в іншу країну задовго до війни, мене менше українкою не робить. Напишу дивну для декотрих тут думку, але патріотизм не залежить від рівня страждань, і слухати шахеди над головою - то не подвиг в ім´я держави, а нещастя, спричинене самі-знаєте-ким
Nathalie27• 24 августа в 12:45
Ответ дляКапитанльнаЯ
Пуйло особисто бусифікує громадян України
Яжбоматусяблін• 24 августа в 12:45
Ответ дляПокорительная
Граждане КНДР, живущие в других странах, тоже на демонстрации ходят в день рождения Ким Чен Ына, например?
Патика-мотика• 24 августа в 12:50
Ответ дляNathalie27
А що, ці мітинги на підтримку тих, хто бусифікує?
Я , наприклад, йду , щоб підтримати морально тих, хто на нулі більше трьох років. Як мій чоловік, наприклад. Щоб показати місцевій владі, що нашій країні дуже потрібна допомога.