Не рахую, а вважаю• 27 августа в 15:15
Розклад приміських електричок Київ-Ніжин
Може, хтось їздив нещодавно чи живе в населених пунктах по дорозі. Маєте актуальний розклад чи знаєте де подивитися? Потрібні рейси в період з 11 до 14-15 години дня, коли там щось їде? На сайті укрзалізниці бачу лише розклад поїздів, а мене цікавлять саме приміські електрички, що раніше їздили з північних платформ і зупиняються у кожному селі))
Мама фіфті цента• 27 августа в 15:25
Чого ж, на сайті укрзалізниці є приміські, там спочатку треба вибрати яка це залізниця - Львівська, донецька ... ваша це буде південно-західна напевно