Нога на ногу• 14 июня в 13:13
Кто був в Карпатах і особисто бачив ведмедя чи гадюку?
Що робити якщо трапиться ведмідь? Вже дів роки їздимо, ходимо в гори але нікого не зустріли окрім туристів
Злюсь до кипіння• 14 июня в 13:19
Бачила сліди ведмедя, і гадючок бачила, переважно маленьких і мертвих, бо їх машини задавили.
Весела бджілка• 14 июня в 13:25
Кто бачил ведмедя- вам уже не напишет.
Я про Карпаты на границе с Румынией, там точно есть.
Научительница• 14 июня в 13:55
Ответ дляВесела бджілка
Кто бачил ведмедя- вам уже не напишет.
В Румунії бачила, мені стрьомно було, а місцеві фоткали
я Кукарача• 14 июня в 15:54
За 3 дні в горах тільки чули вночі, як лисиця гавкала, але то до 2022-го ще було. Можливо, зараз більше звірів, хтозна. Ви ’місцевих’ питайте.
Щось не спиться• 14 июня в 16:11
Ответ дляя Кукарача
Лисиць зараз всюди повно, заборона полювання.
Хвігура мічти• 14 июня в 16:53
Видела медведя. Он вниз спускался с горы. На какой то водопад ходила, тур маршрут, но ранней весной и никого не было. Так бежала до дороги и даже ребенка бросила, он бежал за мной и плакал, не понял ничего. А я от страха поняла что на многое способна.
Атятя_тётя• 14 июня в 19:07
Ответ дляНаучительница
Там вже стільки людей так поїли)
Туфли в чешуе• 25 июня в 22:42
теж бачили ведмедицю з 3 ведмежатами) але навесні. тільки сніг зійшов +-, останній тиждень квітня. був похід в гори групою, бачили на схилі, не поруч з селом, трохи протопали