За ким я буду?• Изменено 20 июля в 20:09
Потяг інтерсіті Київ-Перемишль
Добрий вечір, підкажіть кто їздить часто потягом Київ-Перемишль інтерсіті, що прибуває в Київ о 12:05, чи часто запізнюється? якщо так то наскільки?
Гарні диньки• 20 июля в 20:36
На минулому тижні приїхала, з Перемишля в Київ запізнився на 40 хв, довго стояли в самому Перемишлі. Дочка два дні назад їхала навпаки, в Перемишль, то без запізнення. Тут у всіх по-різному
Помогалочка• 20 июля в 22:01
Позавчора їхала цім потягом у Київ (не з Перемишля) - запізнився на годину. Вже в місто, з якого ми їхали з донькой, прийшов з запізненням.