Чекаю завтра• Изменено 27 августа 2025
Якщо в списках 45 з 35 місць на контракт. Який шанс?
Подивилась минулого року було багато відмов
Якщо на сьогодні 45 у списку з 35 місць усього, чи є шанс взагалі поступити? І коли буде остаточний список не знаєте? Усього заяв було 110
Скільку часу дається підтвердити тим хто вже в списках?
100pudov• 27 августа 2025
Появится ’рекомендовано контракт’ и сразу звоните в вуз, спрашивайте когда можно везти документы
Знаю, что некоторые вообще везут документы заранее. На контракт очень часто недобор, потому рады всем
Вельшановна• 27 августа 2025
Так это скорее всего отказы самых студентов были. Так и не поняла, вы на контракт хотите поступить? Тогда конечно шанс есть, обычно всех берут
Чекаю завтра
• 27 августа 2025
Ответ для100pudov
а до якого часу так дивитися? до30 вересня чи до 1 ?
Чекаю завтра
• 27 августа 2025
Ответ дляВельшановна
це взагалі контрактна форма навчання
усього 35 місць контракту і на них конкурс у 110 людей
Вельшановна• 27 августа 2025
Ответ дляЧекаю завтра
це взагалі контрактна форма навчання
Так остальные наверно сами отказались. Обычно увеличивают количество мест, если много желающих и берут всех. Дочь поступала тоже было 100 мест на контракт, но взяли 130 человек и даже с очень низким баллом взяли
100pudov• 27 августа 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Знаю такое. Згарахування на бюджет триватиме до 1 вересня, а 1 вересня почнеться надання рекомендацій на контракт, що триватиме до 30 вересня.
Після цього заклади можуть проводити лише додаткові набори на контракт до 20 жовтня.
Но это в общих чертах. Лучше позвонить в приемную комиссию и уточнить
Чекаю завтра
• 27 августа 2025
Ответ дляВельшановна
в минулому році було 30 місць, вони може на наступний рік збільшать
100pudov• 27 августа 2025
Ответ дляЧекаю завтра
це взагалі контрактна форма навчання
Там основная часть заполнили заявку на всякий случай.
Чекаю завтра
• 27 августа 2025
Ответ для100pudov
це звичайно весело, але до 1 вересня потрібно знати чи вступила взагалі чи, бо тоді буду з житлом вирішувати
а навчання ж наче починається на початку жовтня або у кінці вересня, чого так тягнути(
100pudov• 27 августа 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Тогда точно нужно звонить в вуз и спрашивать.
Чекаю завтра
• 27 августа 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Так дивіться куди ще подали конкуренти
по прізвищам можна їх десь в пошуку знаходити?
100pudov• 27 августа 2025
Ответ дляЧекаю завтра
На абитпоиск.
Конкуренты может прошли на бюджет по другой заявке и этот контракт им не интересен.
Чекаю завтра
• 27 августа 2025
Ответ для100pudov
На абитпоиск.
да, смотрю многие подавали еще в другие универы
ну я так понимаю данные обновятся 1 сентября, когда начнут подтверждать и привозить оригиналы документов
Залізний кіготь• 27 августа 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Звичайно
жар-птица Нюра• 27 августа 2025
Если это не топовый Вуз в Киеве или Львове, то звоните в приемную комиссию или идите, абитуриенты сейчас на вес золота.
Тут надолго• 27 августа 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Ну так ви ще пріоритети дивіться, автор.
Якщо людина перед вами, але ця спеціальність у неї 5 пріоритетом, а бали високі, то вона з великою ймовірністю пройде кудись за вищими пріоритетами.