Дона Ко Ко• 20 июля в 14:13
Замуж в 45+, які шанси?
Поділіться позитивними історіями. Наскільки реально в такому віці ще зустріти гідного чоловіка і вийти заміж?
Любви вам!• 20 июля в 14:14
Мама подруги вышла за вдовца с двумя детьми.
Познакомтлась случайно - искала мастера по ремонту техники. Всеьез вообще не воспринисала сперва. Даже назвалась не своим именем. Он достаточно оьеспечен. Жена умерала от рака.
Но она стала хорошец мачехой. Даже знаю, что ходила их устраивать на работу в первый раз
Море_море_я_скучаю• 20 июля в 14:14
Шанси як у всіх. Що за дурні обмеження? Воно ж в голові відкладається
Дона Ко Ко
• 20 июля в 14:15
Ответ дляПлаття-терапія
Такі самі як і в 18, ніхто ж не знає вас та ваших очікуваннь
Я думаю далеко не такі,як в 18)
Дона Ко Ко
• 20 июля в 14:16
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Та от намагаюся не втратити оптимізм. Але об´єктивно розумію, що в такому віці все набагато складніше, ніж в більш молодому віці
Пописанная парта• 20 июля в 14:17
Родичка вийшла заміж в 49 років втретє.
У неї 3 дітей.
Живе з чоловіком у Парижі.
Кохання якесь неймовірне)
Познайомилися на виставці по роботі у Китаї
У неї 3 дітей.
Живе з чоловіком у Парижі.
Кохання якесь неймовірне)
Дона Ко Ко
• 20 июля в 14:17
Ответ дляГолова колгоспу
На фіг надо
Мені як виявилося важко жити на самоті,я дуже тактильна людина, мені потрібна людина поруч
Море_море_я_скучаю• 20 июля в 14:17
Ответ дляДона Ко Ко
Я не розумію
Дона Ко Ко
• 20 июля в 14:17
Ответ дляПописанная парта
Родичка вийшла заміж в 49 років втретє.
У неї 3 дітей.
Живе з чоловіком у Парижі.
Кохання якесь неймовірне)
У неї 3 дітей.
Живе з чоловіком у Парижі.
Кохання якесь неймовірне)
Дякую
Не за Будка• 20 июля в 14:17
Мне 44, в марте этого года вышла замуж, при чем круче вышла чем в 20, ещё и с трудным подростком. Не понимаю вообще почему не должно быть шансов.
Дона Ко Ко
• 20 июля в 14:18
Ответ дляНе за Будка
Дякую. Бажаю вам довгих років щастя
Дона Ко Ко
• 20 июля в 14:19
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Воно вам треба? Чи вам там ще не були?
Була. Чоловік помер. І як виявилося мені дуже складно самій, хоча в побутовому і фінансовому плані я незалежна.
Не за Будка• 20 июля в 14:19
Ответ дляДона Ко Ко
Дякую. Бажаю вам довгих років щастя
Спасибо. И Вам встретить своего человека желаю
Сиджу тихенько• 20 июля в 14:19
Знайома в 60 років вийшла заміж вдруге, вона 10 років, як вдова.
Пацаааааааан• 20 июля в 14:19
Виходять, але більше гарних історій в мене десятирічної давнини, коли пані мали меньше вимог, зараз чоловіки порозумнішали, не дуже поспішають в такому віці одружуватись, вибирають, або чистий лист, молодшу, або просто зустрічі.
Найщасливіша• 20 июля в 14:20
У мене є чоловік, який пропонує заміж, мені 45, йому 41. Але я тільки два роки назад з заміжжя та спільного життя з чоловіком втікала, поки що ні, дякую, не треба. Моя подружка, їй 48, ось в цьому місяці на свій до одружується з нашим колегою, теж на 5 років молодше. Чоловіки, мені здається, хватають що дають та кличуть заміж, після 45, а от більшість моїх знайомих жінок, вже туди не поспішають. Це те, що я бачу.
Ну і звичайно, якщо ви з дому не виходите, то пошук звужується, але ж зараз є інтернет знайомства. Я в них теж вірю.
Голова колгоспу• 20 июля в 14:20
Ответ дляДона Ко Ко
Але навіщо заміж
Плаття-терапія• 20 июля в 14:21
Ответ дляДона Ко Ко
Я думаю далеко не такі,як в 18)
Звісно мислення різне в 18 та 45, але шанси однакові.
У вас є досвід та бачення життя, ви знаєте чого очікувати, та на що сподіватися в шлюбі, 45 це ж не 100 років.
Т
Я б такое не носила, но продаю• 20 июля в 14:21
Ответ дляДона Ко Ко
Якщо у вас був гарний чоловік, то краще не виходити вже заміж.
Не за Будка• 20 июля в 14:22
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну у меня был супер муж, тоже умер, почему я не должна была выходить замуж?
Броніки для Моніки• 20 июля в 14:22
Очень и очень скромные.
Ибо пик сексуально-брачной привлекательности давно позади
Я б такое не носила, но продаю• 20 июля в 14:23
Ответ дляНе за Будка
І що, наступний чоловік не гірше попереднього?
Однозначно• 20 июля в 14:23
Все зависит от вас и от ваших ожиданий, от ваших личных границ
Мне 40+, в разводе 10 лет, но одна
Очень много попадаются манипуляторов, приживал, я таких отсеиваю и на выходе 0
Просто живу, мне такое не надо
Мне 40+, в разводе 10 лет, но одна
Просто живу, мне такое не надо
дама_из_декрета• 20 июля в 14:25
Ответ дляГолова колгоспу
Але навіщо заміж
Бо досвід у всіх різний
Є щасливі шлюби, кохання у парі, спільні інтереси і т д. - то логічно, що людина хоче бути у такому шлюбі. Що тут поганого?
Любви вам!• 20 июля в 14:25
Ответ дляПацаааааааан
Их понять можно. Есть легкие дамы, а есть сложные. Причем сложных больше - то истовые люьители кошаков, то замороченый на получении жилплощали, то еще что то.
Ну и потом - свои дети есть и очень неохота что бы дети ваши делили аше нажитое с чужими наследниками