Плету интриги• 27 августа 2025
Чи варто казати, що живу одна?
Живу закордоном. Живу одна. Працюю.
Знайомлюсь з хлопцями. Питають часто з ким я мешкаю,що відповідати? Боюся,бо живу одна. Сама орендую собі маленьку квартиру на 30 квадратних метрів, це студія. Коли навчалась жила в гуртожитку,поставила за ціль жити окремо,щоб ніхто не чіпав. Мрія збулася. Зараз хочу серйозних стосунків і боюся натрапити на альфонса.
Потужна махіна• 31 августа 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Боже, она еще даже ни с кем ни встречается, а уже фантазии про жить вместе
Это не фантазии , а предположения самые худшие
Потужна махіна• 31 августа 2025
Ответ дляМальовнича даль
Альфонсы, как и проститутки, разных масштабов бывают. От ’пожрать и потрахаться’ на шару до ’развести’ на крупное бабло в виде кредитов, авто ит.д В разных социальных группах свои альфонсы
100%