Ласкове телятко• 28 августа 2025
Балкон на першому поверху: чи варто робити?(фото додаю)
Є ідея зробити літній балкон. Буде вихід з кухні на дах підвалу. Чи варто? Які є ризики?
Бачу досить багато добудов на перших поверхах (100% що ніхто не легалізовує ці добудови)
Госпожа Белладонна• 28 августа 2025
Якщо я бажаю помешкання з балконом, я купую відповідне помешкання. Три роки тому придбала квартиру на 1 поверсі без балкону, і думки не було паплюжити фасад будинку.
Леся Українка• 28 августа 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Нет не стоит. Как минимум из за того что могут залезть в квартиру
Або решітки на вікна, але так теж не альо
Стопясят раз обсуждала• 28 августа 2025
Вы не сможете там дверь сделать так как это несущая стена
Белая котичка• 28 августа 2025
Краще витратьте гроші на переїзд з цієї трущоби, ніж в неї гроші вкладати
Басноплетка• 28 августа 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
К сожалению, это никого не останавливает. Ещё и на первом этаже
Стопясят раз обсуждала• 28 августа 2025
Ответ дляБасноплетка
За подобные вещи надо безжалостно штрафовать
Потринділиця• 28 августа 2025
Ладно бы ещё этаж повыше...
Что это вообще за идея - сделать вход для воров, что бы нюхать заплесневелый подвал?
Госпожа Белладонна• 28 августа 2025
Ответ дляБелая котичка
Ці ’трущоби’, як ви висловилися, по-перше, такими не є, а по-друге, мають відповідний вигляд саме завдяки таким як авторка і подібним персонажам, котрі вважають нормальним пхати прибудови, утеплення без узгоджень і т. п. Контингент у новобудовах зазвичай ще гірше, тільки фасади гарненькі, ось і все
Задолбулька• 28 августа 2025
Так он уже там и так есть, вон мужик стоит, думаю свежие круассаны передает с ’балкончика’ к утреннему кофе.
Лівий Локіть• 28 августа 2025
Я б сделала , сигнализацию поставить и все. Всегда дома есть то что лучше хранить , а в квартире люблю когда много свободного места и нет хлама
Госпожа Белладонна• 28 августа 2025
Ответ дляПотринділиця
Ладно бы ещё этаж повыше...
Ну як це, тре ж десь зберігати сані, банки, пакети, доски, велосипед й інші надважливі речі, котрі вартують десятки тисяч $, виділених на прибудоване жахіття?!
Княгиня пітьми• 28 августа 2025
Самовольно - это незаконно и вас заставять снести балкон, еще и оштрафуют
Княгиня пітьми• 28 августа 2025
Ответ дляЗадолбулька
По ходу строитель, вижу листы гипсокартона))
Хомо_сапиенс• 28 августа 2025
Легалізують обов´язково добудови! Інакше заставлять знести ще й штраф вліплять. У мене знайомі купили квартиру на першому поверсі і стільки нервів витратили, щоб легалізувати добудову балкону. 2 чи 3 роки цим займались, то не всі документи, то сусіди скарги писали, але все ж легалізували і побудували. А в сусідньому будинку почали будувати не узгодивши ні з ким, сусіди поскаржились, то приїхала комісія і заставили їх знести вже майже побудований балкон.
Щебетуха• 28 августа 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
а как делают на первх этажах магазин7 у нас в доме 3 сделали в несуще стене..
Жена брата Админа• 28 августа 2025
Ответ дляElenaMari
Автор у нас страну продают сейчас самовольно, ваш балкон никому не помешает
Так точно, Одесский припортовый завод продают
Ms. Похвала• 28 августа 2025
Якщо дадуть дозвіл, то робіть)
Без нього то і не можна.
Ми теж на 1 поверсі, батьку колись давали дозвіл з однієї сторони, але потім обставини змінились, так і не зробили, дуже жалію)
Без нього то і не можна.
Цукрові вишні• 28 августа 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
та роблять аж бігом