Астоновитесь!• Изменено 29 августа 2025
Чартерні рейси можна пакет взяти в салон літака? Чи обовʼязково рюкзак?
В мене пакет теплих речей
Астоновитесь!
• 29 августа 2025
Безкоштовно одна мала одиниця ручної поклажі — до 9 кг, розмір — до 40×30×20 см (наприклад, невеликий пакет або торбинка)
Мальчун-задирун• 29 августа 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Берете те, що Вам зручно . Ще памʼятайте, якщо ви свій пакет покладете у відсік над головою, чи не випадуть з нього речі . Бо вже в готелі можна буде раптом виявити, що улюблена куртка лишилася на полиці у літаку