Джавеліна• Изменено 29 августа в 11:49
Чи обовʼязкова в Туреччину медстраховка?
Хто з України їздив на авто в цьому чи минулому році в Туреччину, чи є обовʼязковою медстраховка? Чи вимагають її на вʼїзді в Туреччину їхні прикордонники?
Дуб береза• 29 августа в 11:59
Страховка потрібна не прикордонникам, а вам
По темі- не питали жодного разу при перетині кордону
Дуб береза• 29 августа в 12:03
Ще додам, що нещодавно всім фейсбуком збирали жіночці, яка потрапила в ДТП за кордоном і страховки в неї не було
Бажаю вам звісно безпечної подорожі, але не економте на страховці
Аноним_1857• 29 августа в 12:07
Если вы готовы по несколько тысяч долларов платить в сутки за палату в больнице, то хорошо. Можно и без страховки. А так она стоит до 1000 грн. Много сэкономить можно, вы не знаете что с вами может случиться.
Тримаю свічку• 29 августа в 12:10
Це вам потрібно в першу чергу.
У мене знайома, просто послизнулась, на березі, на камінчиках.
Добре що була страховка, все вилилось в декілька тисяч.
Джавеліна
• 29 августа в 12:15
Я питала не «чи потрібна», а «чи є обовʼязковою». Читайте уважно тему. Я їду на три доби по роботі. А тут про якісь камінчики розповідають 🤦♀️
Сама купляю квіти• 29 августа в 14:09
Ответ дляДжавеліна
За три дні може купа всього статися непередбачуваного. Добре, якщо не знадобиться. А, якщо її нема, то доведеться викласти чималі гроші. А по темі - вона не обов´язкова, її ніхто не перевіряє, то ваша відповідальність.
Джавеліна
• 29 августа в 18:02
Ответ дляСама купляю квіти
Дякую