Вчителька з мікрорайону• 29 августа в 07:47
Виїзжають з 18-22 чи ні? Я не бачу тем
Бесбардак• 29 августа в 07:48
‼️Від сьогодні чоловіки до 22 років можуть виїздити за кордон
28 серпня набирають чинності зміни до Правил перетинання державного кордону у частині виїзду чоловіків віком до 22 років включно. Відповідно до Постанови Кабінету міністрів, Держприкордонслужба безперешкодно пропускатиме таких громадян для виїзду за кордон. Для цього потрібно мати закордонний паспорт та пред’явити на вимогу прикордонників військово-обліковий документ у паперовій чи електронній формі.
Новий порядок не буде розповсюджуватися на громадян, які працюють на певних посадах у органах держуправління або на держпідприємствах. Для них, як і раніше, виїзд за кордон можливий на підставі документів про відрядження. Перелік таких посад можна знайти за посиланням у пункті 2-14.
Щебетуха• 29 августа в 07:48
Ответ дляСкокоМнеДадите
Виїжджають. А нащо теми?
Тому що лише тут все знають😀
Парова машина• 29 августа в 07:49
Откройте тик ток, инсту, тредс
Пацаны вчера уже праздновали в Варшаве
СкокоМнеДадите• 29 августа в 07:49
Ответ дляЩебетуха
Тому що лише тут все знають😀
Так я, наприклад , знаю, а навіщо мені про це створювати тему ?
Парова машина• 29 августа в 07:51
Ответ дляСкокоМнеДадите
Что бы угодить автору
Вчителька з мікрорайону
• 29 августа в 07:52
Ответ дляЩебетуха
Тому що лише тут все знають😀
Так, тут все знають. Дивно що новина важлива і тут немає тем. Хотіла дізнатися чи це правда? І перевірено вже
Парова машина• 29 августа в 07:57
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Да, все ок
Выезжайте
Ручки-Крючки• 29 августа в 07:57
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ні, не правда
Боже, яка тупа ботня
СкокоМнеДадите• 29 августа в 08:00
Ответ дляВчителька з мікрорайону
це правда й вже перевірено . Можна закривати тему
Щебетуха• 29 августа в 08:01
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Та повно тем
Банан-барабан• 29 августа в 08:12
Выезжают. Мой родственник выезжает , ему 22. Большая часть его однокурсников выезжает, говорят на границах уже пробки. Ребята бегут , пока правительство не передумало.
Вбигудях• 29 августа в 08:13
Мій теж поки ні. Зараз ремонт в квартирі робить з нуля. Хоче, звісно, і пожити в ній після того , як все зробить ( під себе, дуже замррочився деякими речами ).
І їхати зараз в невідомість? Треба країну обрати, думати чим займатись. Як комп і все інше його робоче обладнання перевезти .
Пів року ще точно тут буде
Пік Антна• 29 августа в 08:15
Буду за два тижня на кордоні скажу, що там. З моїх знайомих ніхто не їде зараз, хто мав той виїхав до 18 річчя. Черги на кордонах завжди. Рідко коли нема.
Їхала місяць тому 8 годин на кордоні, але то було ще супер. Думала довше буде
Люблю ХОЛОСТЯКА• 29 августа в 08:18
Звісно,серед знайомих багато.Колега вже планує розраховуватися,що б їхати удвох.
ТихоЯ• 29 августа в 08:19
Ответ дляПарова машина
Откройте тик ток, инсту, тредс
Пацаны вчера уже праздновали в Варшаве
Три пацана на весь тик-ток?
Этожзвяздаяегообожаю• 29 августа в 08:20
Вчера в тг показывали, выезжают, и правильно делают. Считаю всем мужчинам должен быть открыт выезд. Кто хочет воевать дальше, пусть остается и воюет, у других должно быть право выбора
Сирожено_пирожено• 29 августа в 08:21
Не знаю хто куди їде, мій першокурсник пішов на зустріч зі своїми однокурсниками і з керівництвом закладу. А вся Совєтчіця вже давно виїхала, звідти лише на вентилятор закидають про пусті міста, про психів і алкашів на вулицях...
Тирамісу на терасі• 29 августа в 08:22
Ответ дляВбигудях
Пів року ще точно тут буде
Нуну.
Студентів в 2022 році пам´ятаєте як випускали? Недовго зовсім і потім більше не випускали, всі три роки.
Через півроку квартира і комп вже не треба?
Сирожено_пирожено• 29 августа в 08:26
Ответ дляПарова машина
Откройте тик ток, инсту, тредс
Пацаны вчера уже праздновали в Варшаве
Кому треба ті особини, які виїхавши влаштовують святкування, забувши про реалії, гидко на таких дивитися
Тирамісу на терасі• 29 августа в 08:31
Ответ дляСирожено_пирожено
Ну так їх три роки тримали людолови, ті що сафарі влаштовують щоденні.
Є чому радіти.
Анонимушка• 29 августа в 08:32
Ответ дляСирожено_пирожено
Вам ніхто не давав право їх ображати. Вони свободу святкують. Це друге по значенню після життя та здоров´я.
Я за них рада
Усатая полосатая• 29 августа в 08:33
Ответ дляСирожено_пирожено
Вырвались из концлагеря, в котором должны были сидеть до 60 лет, если бы не убили на войне. Есть чему радоваться.
Вбигудях• 29 августа в 08:33
У всіх різні умови і обставини. Звісно, кому вже 22 поки і скоро 23- ті їдуть і швидко.
Кому 18- 20, навчаються в вишах, то , думаю, поки не поспішають. Бо їхати треба з кимось, десь знімати житло не дешеве, якось прступати в виш чи на роботу, не знаючи мови. Вони вагаються і не поспішають.
Якщо почнеться мова, щоб скасувати постанову про виїзд, тоді будуть черги на кордоні...
Сирожено_пирожено• 29 августа в 08:34
Ответ дляУсатая полосатая
Як же ви командно працюєте, молодці
Доктор Варвар• 29 августа в 08:34
Ну реально, наразі можуть виїхати лише ті, кому у 2022 виповнилось 18 і вони не змогли виїхати раніше. Всі інші (18-21р) мали змогу виїхати до 18р . Чому розганяють оцей ажіотаж - не дуже зрозуміло.