Свекруня• Изменено 30 августа 2025
Мені подруги такий мотлох дарують
що іноді замислююсь, а що це за дружба така
Самі купують собі пояси луі, сумки коач
в свою чергу я запитую і купую приблизно на 1500-2500 грн подарунок, або сертифікат, або одяг який подруга хотіла
Мені можуть подарувати пару баночок з Єви якихось приторних кремів, скрабів, або ж вот нещодавно торба шопер ( по типу пляжна сумка з єнотом як для дітей) з носочками і брелком
Я трохи випала, подякувала і вирішила ніяких заморочувань більше, фокус на себе
Самі купують собі пояси луі, сумки коач
Organic• 30 августа 2025
Ответ дляСвекруня
я точно не чекала пару носків з брелком і пакетом, які приходять у подарунок від усіх сайтів по типу мекап
А скільки вам і вашим подругам років?
Такі подарунки доречні коли вам приблизно по 16🤭
Organic• 30 августа 2025
Ответ дляСвекруня
та всрались мені ті бренди
зрозуміла б якщо б бідні були, а так жаба давить що я який рік заморочуюсь, а мені подарунок на отфанаря куплений
або книгу мені по серіалу подарувала одна, я його навіть не дивилась і читати не хотіла, ну дурня короче
вона цей серіал теж не дивилась
таке враження що перше що побачила те і купила
вона цей серіал теж не дивилась
А вони до того хламу конверт дарують з грошима чи ні?
СКИБИДЫШь• 30 августа 2025
Зачем вы дарите такие дорогие подарки ? Чтобы что ? Вам больше заняться нечем ?
Всміхайлик• 30 августа 2025
Я вообще не заморачиваюсь кто что подарил. В основном меня поздравляют с ДР только близкие люди. Что подарят - то и отлично. Я их не за подарки люблю. И впрочем, все, что мне нужно могу сама купить. Даже, если бы они ничего не дарили - все равно
Файна_зупка• 30 августа 2025
Ответ дляПодругаМужа
Подарунки це взагалі не про гроші, це про відносини
Точно. Ото така дружба дивна. Цікаво, як автор відноситься до своїх подруг? Реально вважає їх подругами і є про що поговорити? Я навіть не уявляю, щоб моя подруга, знаючи мої вподобання, притягла якусь фігню.
Викачую яйцями• 30 августа 2025
Ответ дляСвекруня
та всрались мені ті бренди
вона цей серіал теж не дивилась
тому що вони бачать ваші заздрощі, ось й дарують вам за вашим рівнем
from Ukraine• 30 августа 2025
отложите это до их дня рождения и радостно им же подарите.
если чтоо-то скажут, поясните что сами таким не пользуетесь, а раз ты дарила шопер и носки, зеачит тебе нравится такое и я решила тебе их отдать
Само_достаточная• 02 сентября 2025
Дарите тоже самое, что и они вам. Бьюти бокс какого-то барахла с евы