Чекала збір групи, але не назбирався мінімум і групу закрили. Подумала може поїхати самій. Закордон, зніму готель на 4 дні, але я без машини, але начиталась що до початкових точок хайкінгу можна доїхати автобусами.
Але шось дуже стрьомно😂
Треба обговорити і ризикнути
Але шось дуже стрьомно😂
Треба обговорити і ризикнути
alenka3108• 31 августа в 09:45
Гори це в принципі небезпечно. Навіть досвідчені альпіністи роблять сходження групою, або з гідом, і шерпами. Ви не можете передбачити, як себе поведе ваш організм, не кажучи вже про погодні умови і все інше.
Гори помилок не пробачають 🏔️
Тільки з групою. Все може бути. Можете збитися з маршруту, можете під вернути ногу, в горах є нездорові люди, які чекають своїх жертв. Звʼязок в горах часто нестабільний, або його взагалі немає. Ну і погода в горах непередбачувана.
В горах є дикі тварини, які можуть нападати.
+ їхати закордон на 4 дні — нераціонально.
Купа причин для переосмислення.
Я б поїхала в наші Карпати. Походила у нас з групами. Це і красиво, і набагато безпечніше.
Купа причин для переосмислення.
Анастасия К.• 31 августа в 10:00
Ответ дляKittaa
У мене теж син, але не хочу слухати «я вже втомився», ще довго? Йому зараз таке не дуже подобається. Хочу просто відпочити
Так отож! Езжайте, если есть возможность! Без детей, естественно)
gizzaGinora• 31 августа в 10:02
Ответ дляKittaa
А мій он каже ..
Мама, поки ти в готелі вино питемеш, піду гуляти.
Тому вино мені не світить
Але я б .. мабуть сама поїхала, так
Тому вино мені не світить
Але я б .. мабуть сама поїхала, так
Ответ дляНайкраща
Гори помилок не пробачають 🏔️
Купа причин для переосмислення.
Я живу недалеко, мені якщо зняти готель, то 2 години автобусом. Лякає більше що нема авто і треба надіятись на транспорт, особливо назад
Oksana USA• 31 августа в 11:01
Поднимались на Хомяк, Ягодную и Говерлу. Встречали и группы, и одиночных туристов. Причем один парень поднимался в сумерках, когда мы уже спускались. И до вершины ему было еще далеко. Скорее всего, планировал подъем с ночевкой.
Я бы одна не рискнула подниматься. Нужно хорошо ориентироваться на местности, +возможны травмы, +не забываем про диких зверей (медведи как раз живут в высокогорье), змей.