Дую на вітер• 31 августа 2025

Перша поїздка

Всім привіт! Люди, дуже потрібна допомога, взагалі перша поїздка у Європу, страшнувато, невідомо, ще й машиною, підкажіть, будь ласка, з чого почати, ще й транзитом через Угорщину. Де оформити страхування, як правильно, які додатки встановити треба, тобто хто може допомогти від А до Я, будь ласка. Прошу без осудження, бо від страху не можу зібратись взагалі(.
кнопкодав• 31 августа 2025
Может с таким страхом дома посидеть
prozerpina123• 31 августа 2025
Обратитесь для начала к чату джипити. Он вам и маршрут проложит, и по дорогам подскажет, и по страховке, виньеткам. А дальше детали уже смотрите в интернете
автор Дую на вітер • 31 августа 2025
Ответ длякнопкодав
Может с таким страхом дома посидеть
Дякую за підтримку, Вам стало легше?
автор Дую на вітер • 31 августа 2025
Ответ дляprozerpina123
Дякую, так, це гарна порада, але ж завжди краще почути від тих, хто вже має досвід в цьому, що і як краще.
prozerpina123• 31 августа 2025
Ответ дляДую на вітер
Чтобы услышать советы от бывалых, для начала нужно указать страну назначения
Салт• 31 августа 2025
Страховка на машину - Зелена карта, купляється на потрібний Вам термін, за день мінімум до поїздки, треба мати в роздрукованому вигляді.
Він´єтки на платні дороги в кожній з країн, через яку проїзжаєте - дивитесь, як купляти
Страхування здоров´я - купляєте в страховій компанії онлайн
Біометричні паспорти повинні бути актуальними і до кінця строку має бути мінімум 3-6 місяців, треба дивитися по вимогах (скоріше пів року)
У єврозону не можна ввозити м´ясне, молочне, сигарети не більше 2 пачок на особу і т.д. Ліки, які везете, не мають бути з ’червоного переліку’ - для них свої правила.
Ms. Сама прямота• 31 августа 2025
Ответ длякнопкодав
Может с таким страхом дома посидеть
А может лучше в тему не заходить, если нечего сказать
автор Дую на вітер • 31 августа 2025
Ответ дляprozerpina123
Словенія, але для мене головне, що транзит через усю Угорщину(
Салт• 31 августа 2025
Ответ дляДую на вітер
Угорщина - нічого страшного )
автор Дую на вітер • 31 августа 2025
Можливо тут вже були схожі теми, не знайшла, або є форуми діючі.
автор Дую на вітер • 31 августа 2025
Ответ дляСалт
Дякую за відповідь, інформацію по цим вінʼєткам дивитись саме у Гугл, чи все це є десь на бордах у них?
Салт• 31 августа 2025
Ответ дляДую на вітер
Гугліть. В іншу країну ми купляли онлайн.
Там теж будуть різні терміни, на які купляєте
feerka• 31 августа 2025
Ответ дляДую на вітер
А чем Вам страшен транзит через Венгрию?
Нормальная адекватная страна.
Вы из неадекватной выезжать будете, как раз таки можете перестать беспокоиться