пьЯНА• 31 августа 2025
кого турбує розацея? як лікуєтесь?
Якщо на гормональних мазях, то увага - ось важливий допис провідного українського дерматолога
А тут коротко скріншот
Але краще гляньте рілс - там стан її шкіри і не тільки
А тут коротко скріншот
БолеИменее• 31 августа 2025
Соскоб на кліща
Крем з інвермектіном
При запалені судозаужуючий крем
Крем з інвермектіном
При запалені судозаужуючий крем
Я тоже после гормон назначенных дерматологом, еле пришла в норму. Больше 5 дней нельзя. А она мне показывала фото женщины, которая на синафлане сидела 20 лет! Кожа - жёлтый пергамент!!!
Я вылечила лазером, азелаин пилингами и уходом. Помогла косметолог-дерматолог. Кожа чистая 10 лет уже. Ттт.
Ещё солантра же появилась и помогает
З понеділка на дієті• 31 августа 2025
Ответ дляSolnceya
Ещё солантра же появилась и помогает
косметолог, яка допомогла в Києві?
пьЯНА
• 31 августа 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
косметолог, яка допомогла в Києві?
лікар, чий допис - він в Києві. запис до нього через клініку Оберіг.
З ним про розацея є і оце відео