Весняний Марафон• 31 августа в 15:20
Чим мити підлогу, якщо дитина повзає по ній
В мене вже невроз напевно розвинувся з тою підлогою. Зранку їздить робот пилосос з функцією миття. Ввечері, коли дитина спить, мию містером пропером і меламіновою губкою, змиваю водою. Підлога протягом дня все одно недостатньо чиста, особливо плитка на кухні. Дитина повзає на животі і бодіки постійно брудні. Мене це дратує. Чи можете поділитись класними засобами для миття підлоги? Чи застелити все килимами краще? Квартира невелика, на кухні плитка, в кімнатах ламінат. Килими не люблю, особливо на кухні
Та_все_ок_будет• 31 августа в 15:22
Ответ дляСвідок Перемоги
Купіть темні бодіки і не морочте собі одне місце
Сама краща відповідь
Почемучечка• 31 августа в 15:22
Ответ дляСвідок Перемоги
А себе Мартини.
ФрекенБок• 31 августа в 15:23
То у вас психоз.
Я те ж не люблю килими. Але як дитина почала гуляти на підлозі - в кімнатах постелила килими. Бо якщо немає підігріву підлоги, даже з температурою в кімнаті 23-24 град підлога все одно стила.
На кухні в мене підігрів підлоги.
Весняний Марафон
• 31 августа в 15:24
Ответ дляСвідок Перемоги
Дякую, я лох) Накупила світлих і не додумулась, що можна просто надівати темні
Вумна вутка• 31 августа в 15:25
Ответ дляФрекенБок
То у вас психоз.
На кухні в мене підігрів підлоги.
Это у вас тоже психоз, подогревать пол в 24 град.)) Лучше приучайте все пить из холодильника и холодной водой обливайте, здоровее будет
Свідок Перемоги• 31 августа в 15:25
Ответ дляВесняний Марафон
всі мами одягають світле тільки для фото)
Вумна вутка• 31 августа в 15:27
Шаманю второпях• 31 августа в 15:29
Ковры -плохой вариант: пыль, аллергены. Делайте массаж, зарядку - поползет на четвереньках
Не служанка• 31 августа в 15:32
Купіть собі заспокійливе, а підлогу досить мити водою раз на тиждень
Десь так, але...• 31 августа в 15:32
Ответ дляВумна вутка
То Вы ещё с моей соседкой не знакомы))) греть мороженое в микроволновке до 5лет при +35. Носочки, что б не замёрз при такой же темпе
Калинові вуста• 31 августа в 15:33
Это просто хорошо отмыть надо пол один раз так что ватным дизюском проводишь а он чистый. А потом хорошая швабра и капля фейри. И робота на кухню не пускайте. Он грязную воду туда заносит.
Я такая же была)) с утра первым делом полы перемыть и только потом завтрак. Потому что любая крошечка сразу в рот шла) А как к сверухе в гости заезжали то не только бодики и колготки но и руки аж чёрные. 🤮
Мне кажется это уже вообще распад личности - не заботится о чистоте когда в доме маленький ребёнок.
У меня нет окр и помидоры с хлоркой я не мою. Но черная грязь это таки грязь
Тракторні війська• 31 августа в 15:33
водой мыть, ничего не стелить. Умеренная грязь в доме и холодные полы - хорошая профилактика аллергий и орви.
Калинові вуста• 31 августа в 15:34
Ответ дляВесняний Марафон
Вы нормальная. И нормально стремиться к чистоте дома
Голова колгоспу• 31 августа в 15:35
Ответ дляВесела пiсенька
Детский развивающий коврик
С таким успехом, и про манеж можно подумать, если есть такого размера.
Но вспоминая себя, мы не заморачивались...
Без комплексів• 31 августа в 15:36
Не тріть меламіновою губкою. Можете нашкодити дитині. Накопичення та токсичність. Меламін, з якого виготовлена губка, є хімічною речовиною. При використанні губка кришиться, і її дрібні частинки можуть залишатися на поверхні. Меламін погано розчиняється у воді і може накопичуватися в організмі, що призводить до захворювань нирок і сечостатевої системи.
АБВГДэшница• 31 августа в 15:36
Ответ дляНе служанка
Раз на тиждень з малою дитиною, то ви перегнули. Хоч 2))))
Шаманю второпях• 31 августа в 15:36
Ответ дляНе служанка
Вы тоже не перегибайте. При ползающем ребенке мыть пол раз в неделю, это засранство.
АБВГДэшница• 31 августа в 15:39
Ответ дляДесь так, але...
І в мене є така. І грудьми до трьох годувать. І вікна ніде в квартирі на провітрювання не відкриті ніколи, бо дитину може продуть.
І знаєте що? У неї дитина майже не хворіла. Пішов в садік в 2 роки і до школи захворів 3 рази .
І я така образована, і босяком в мене, і на газоні тоже ганяють, компот з холодильника, йогурт з холодилтника. Прикорми як з книги, доаго окремо готувала варено парене.
І знаєте що?! Мої не вилазили з болячок.
От в чому дисонанс
Вельми шановна• 31 августа в 15:47
Ответ дляАБВГДэшница
От в чому дисонанс
Кожен має різний імунітет.
На когось закалювання діє , комусь шкодить.
Мені вистарчить 10 хв під кондиціонером, як продуває голову і потім сильні мігрені по 2-3 дні.
Але місцевим дамочкам з цього смішно, ну нехай . В кожного свої слабості і хоробська .