Весняний Марафон• 31 августа в 15:20

Чим мити підлогу, якщо дитина повзає по ній

В мене вже невроз напевно розвинувся з тою підлогою. Зранку їздить робот пилосос з функцією миття. Ввечері, коли дитина спить, мию містером пропером і меламіновою губкою, змиваю водою. Підлога протягом дня все одно недостатньо чиста, особливо плитка на кухні. Дитина повзає на животі і бодіки постійно брудні. Мене це дратує. Чи можете поділитись класними засобами для миття підлоги? Чи застелити все килимами краще? Квартира невелика, на кухні плитка, в кімнатах ламінат. Килими не люблю, особливо на кухні
Дай подивлюся• 31 августа в 15:52
Ответ дляБез комплексів
Не тріть меламіновою губкою. Можете нашкодити дитині. Накопичення та токсичність. Меламін, з якого виготовлена губка, є хімічною речовиною. При використанні губка кришиться, і її дрібні частинки можуть залишатися на поверхні. Меламін погано розчиняється у воді і може накопичуватися в організмі, що призводить до захворювань нирок і сечостатевої системи.
нажаль мало хто знає про її токсичність
Не служанка• 31 августа в 16:03
Ответ дляIshoy
Я представляю Ваш кухонный пол, помытый раз в неделю просто водой.
А чим кухонна підлога відрізняється від іншої?
Не служанка• 31 августа в 16:04
Ответ дляАБВГДэшница
Раз на тиждень з малою дитиною, то ви перегнули. Хоч 2))))
Достатньо, в мене стадо свиней там не бігає
автор Весняний Марафон • 31 августа в 16:16
Ответ дляSo_so
Это единственная такая проблема? Как Вы вообще себя чувствуете, тревожитесь, часто раздражены?
Відверто, так, тривожусь за дитину, майбутнє, ситуацію в країні, часто щось дратує. Думаєте пора до психіатра?
автор Весняний Марафон • 31 августа в 16:20
Ответ дляНе служанка
Ви ж на кухні готуєте, миєте посуд, овочі брудні. Бризги потрапляють на підлогу
So_so• 31 августа в 16:20
Ответ дляВесняний Марафон
Да, лучше себе помочь
Всех анонимов аноним• 31 августа в 16:20
А потом после мистера пропера у детей аллергии и дерматиты. С солью мойте и успокойтесь
Без комплексів• 31 августа в 16:23
Через рік ваш малюк буде сидіти на піску попою і в штанях і на голові буде повно піску. То могли б морально підготуватись, і не використовувати хоча б хімію. То не так будете падати в обморок, коли дитина буде у вигляді експерименту їсти землю, пісок. В морі брудна вода, грязніша за ваші поли.
Ishoy• 31 августа в 16:23
Ответ дляНе служанка
Ну может быть тем, что на кухне готовят? Хочешь не хочешь, где-то что-то брызнет или упадет на пол. Если пол темный или плитка с узорами, то так с виду может и не скажешь, но жир и грязь там есть. Потом это растирается ногами и превращается в липкий слой, который водой не смоешь никогда. Раньше у меня на кухне всегда была плитка с узорами и мне казалось, что пол чистый, но сейчас у меня светлый гладкий пол + хорошее дневное освещение и я отчетливо вижу ЧТО появляется за день на кухонном полу. Так что пол я мою максимум через день, а если активно готовлю, то каждый день. И не просто водой, а паровой шваброй
Без комплексів• 31 августа в 16:25
Ответ дляIshoy
І як з того часу змінилось ваше життя на краще, крім того що витрачаєте більше часу на прибирання?
Ishoy• 31 августа в 16:26
Ответ дляБез комплексів
Изменилось. Я не чувствую, что живу в хлеву. Пройтись паровой шваброй по полу - дело 5 минут
Без комплексів• 31 августа в 17:44
Ответ дляIshoy
Я питала що змінилось на краще? Ви відповіли що у вас додалась проблема з відчуттям що ви в хлеву. Це не плюс. Це мінус. Гарне що?
Ishoy• 31 августа в 17:55
Ответ дляБез комплексів
Слушайте, можете мыть пол у себя дома раз в год или вообще не мыть, никто не запрещает. Но не надо пропагандировать другим жить как свиньи. Если я вижу грязь- я убираю грязь, а не оставляю, потому что что? Лень наклониться за шваброй?
Без комплексів• 31 августа в 18:00
Ответ дляIshoy
Так питання тільки про вас, не про мене. Ви похвастались. Ви пів життя жили в хлеву, бо не бачили грязі. Вас це не бентежило. Зараз прибираєте грязь.
А що змінилось між тим коли ви не бачили що живете ваша цитата: в свинарнику як свиня, і зараз коли ви миєте паровою шваброю?
Ishoy• 31 августа в 18:23
Ответ дляБез комплексів
Про меня вопросов не было
Без комплексів• 31 августа в 18:32
Ответ дляIshoy
Про меня вопросов не было
’І як з того часу змінилось ваше життя на краще, крім того що витрачаєте більше часу на прибирання? (Наче просте безобідне питання)
ваша відповідь:
Изменилось. Я не чувствую, что живу в хлеву. Пройтись паровой шваброй по полу - дело 5 минут’
Питання було конкретно до вас і про вас. І ви відповідали про вас.
Мені було просто цікаво як парова швабра може щось змінити у людини, що ви таке пишете і боготворите її. Чи ви хлів про який писали відмили, чи ви переїхали з хлева в простору чисту квартиру?
У мене після появи парової швабри нічого не змінилось. То думаю що не так до неї грязно в мене було.
Ishoy• 31 августа в 18:35
Ответ дляБез комплексів
ваша відповідь:
Тему создавала не я. Я в Ваших мнениях и комментариях не нуждаюсь. Из вежливости ответила Вам, но продолжать бессмысленную дискуссию не намерена. У Вас все чисто, мыть пол не надо - поздравляю.
Шалена красуня• 31 августа в 18:59
Ответ дляАБВГДэшница
І в мене є така. І грудьми до трьох годувать. І вікна ніде в квартирі на провітрювання не відкриті ніколи, бо дитину може продуть.
І знаєте що? У неї дитина майже не хворіла. Пішов в садік в 2 роки і до школи захворів 3 рази .
І я така образована, і босяком в мене, і на газоні тоже ганяють, компот з холодильника, йогурт з холодилтника. Прикорми як з книги, доаго окремо готувала варено парене.
І знаєте що?! Мої не вилазили з болячок.

От в чому дисонанс
А ви до якого віку ГВ годували?
Шалена красуня• 31 августа в 19:10
Автор, містер пропер і губка більш небезпечні за бруд, пил. Тому, замінити все це можете господарським милом. Наливаєте мило у відро і розмилюєте його. Рекомендую мило «Щєдро» з АТБ. Екологічно і недорого. Я ним мию навіть посуд вже багато років, зручно. Ним же можете відмивати щіткою саме шви міжплиточні, бо саме на них основна частина бруду. Ну і пароочисник на ті ж шви. Але ним не кожного дня звісно. Хімію і пластик по максимуму виключайте з обіходу, поки дитина маленька. Посуд, бутилочки- зі скла/кераміки замість пластику. Мокрі серветки тільки при гострій необхідності. Ну і ГВ, якщо воно є-максимально довго, бо це найкраще що може бути для імунітету
АБВГДэшница• 31 августа в 20:11
Ответ дляШалена красуня
А ви до якого віку ГВ годували?
По пів року обох дітей. Недовго, нажаль.
Молоко пропадало. В мене місячні вже через місяць були обидва рази
Не служанка• 31 августа в 23:04
Ответ дляIshoy
Готую рідко, нічого такого що бризкає
Не служанка• 31 августа в 23:05
Ответ дляВесняний Марафон
Ні, мийки глибокі, посуд руками теж не мию.