Зажуженная Жужжа• 01 сентября 2025

Які б цукерки Ви купили на сувенір в США, окрім шокодадних

Я думаю карамельки "смайлики". А ще що можна?
Якщо допустім зефір, то який нормальний?
Біток чи ефір?• 01 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
А яка смачна?
Бкк
Дівчина Гілмор• 01 сентября 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Бкк
А які смачні карамельки та шоколадні цукерки БКК?
Біток чи ефір?• 01 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Смачна продукція бкк - тортики та зварні тістечка.
Дівчина Гілмор• 01 сентября 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Я дуже люблю хрещатий яр бкк
Біток чи ефір?• 01 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Я дуже люблю хрещатий яр бкк
Я такого не куштувала.
Продаю витрішки• 01 сентября 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Мова ж йде про цукерки, ні?
Майская киска• 01 сентября 2025
дуже смачна яблучна суфлейна пастила
Біток чи ефір?• 01 сентября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Мова ж йде про цукерки, ні?
Питала, яка продукція мені смакує.
Продаю витрішки• 01 сентября 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Питала, яка продукція мені смакує.
А чого про сир чи ковбасу не написали, яка різниця.
nutty• 01 сентября 2025
Стожари
Гитта Ягг• 01 сентября 2025
Зачем? Вы думаете там нет конфет или вас попросили их привезти? Если что, Рошен упоминаемый тут всеми, продается во многих торговых сетях и в каждом «русском» магазине в каждой блин стране мира. В США их вообще полно. Что б хорошее, но Рошен везде. Мне сложно представить человека, который бы попросил гостинец конфеты или прочее Рошен.
Цветов Мне срочно• 01 сентября 2025
Не тут ищите ответ.
Зайдите на ебей, и посмотрите, какие пользуются спросом.
Цветов Мне срочно• 01 сентября 2025
Ответ дляMs. Dolly
Можна.
Укрпоштою без проблем.
У меня принимают всё, и доходит без проблем.
Зубожиння• 01 сентября 2025
У США це нашим чи американцям? Американцям дитина возила різне від Пршкн і равлик бою. Зайшов яравлик, Корівка, Блжілка і Монблан. Ну, ще брала батончики Фіі, але там дехто на правильному харчуванні, то везла як приклад наших протеїнових, суто на внтерес
Зубожиння• 01 сентября 2025
Ответ дляГитта Ягг
Уявіть собі, так, іноземці просили суто з цікавості, тому дитина і везла, ну, ще банку квасу в живчика. Ніхто не каже, що не одна знайти, але пересічний американець не ходить у « російські» магазини, суто як знайомство з їжею іншої країни
Ms. Dolly• 01 сентября 2025
Ответ дляЗубожиння
Абсолютно вірно.
А якщо навіть і зайдуть в такий магазин, то просто не зрозуміють, що брати і що смачно.
Донька якось запросила подружок-американок в заклад, який відкрили наші дівчата-кондитери, то вони всі аж пищали від наших десертів, від Наполеону, Медовика і сирників. Тепер постійно ходять)
Так само їздять за Ромашкою, яка чомусь їх дуже вразила, а якби донька їх не пригостила, то звідки б вони знали, що їм сподобається?
автор Зажуженная Жужжа • 01 сентября 2025
Ответ дляMs. Dolly
А взагалі, будь які наші солодощі можна купити в слов´янських магазинах в США, там навіть Київський торт рошенівський майже всюди є, по 28 доларів.
Ну, то тут типу гостинець, а не купити там.щось треба покласти в посилку від бабусі
Ответ дляБіток чи ефір?
А лейтмотив цієї теми - похвалити продукцію рошен.
Нііі, смайлики не рошен виробляє.
Ответ дляМайская киска
дуже смачна яблучна суфлейна пастила
Це яка?
Ответ дляnutty
Стожари
Там шоколад. Тому ні
Ответ дляГитта Ягг
Чому саме рошен. Запропонує не рошен. Я люблю горішки в глазурі від Кім, але тут де я зараз живу таких не бачила
Ответ дляЗубожиння
До війни ми були в Німеччині на громадському заході, на столі стояла вазочкс з цукерки, німецькі діти наші іриски (’еклер’ і ще якісь дрібненькі тягали одну за іншою, просили батьків повернутися до нашого стенду)
Майская киска• 01 сентября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Це яка?
https://yo-pastila.com