ЖенаАйтишнеГа• 02 сентября в 17:10

Дівчатка, моя рекомендація всім, у кого герпес

Вчора встала, просто жах, губу роздуло вдвічі, під носом висипало, лице опухло...
Купила Вальтрекс, випила дві таблетки вчора, одну сьогодні. Все спухло і висип присох зовсім. Нічим зверху не мажу
Лупаю цю скелю• 02 сентября в 17:13
Я чувствую, когда он только собирается вскочить и пью сразу пол таблетки. На следующий день он передумывает высыпать совсем
Поддакиваю иногДА• 02 сентября в 17:16
так.я користуюсь.Шикарно. зупиняє за пару годин. ніякий герпевір і поруч не стоїть.Завжди маю в аптечці.достатньо 2-3 т за добу і все.
якщо дуже чешеться - 1 зранку,1 увечері.якщо ви бачите,що 1 ранішня не дуже працює,ще 1 в обід.
зупиняє на 100%
це ліпше ніж ходити 2 тижні з ранами на губах.
Teonaa• 02 сентября в 17:19
Ответ дляЛупаю цю скелю
Єрундою займаєтеся
Teonaa• 02 сентября в 17:19
Ответ дляПоддакиваю иногДА
зупиняє на 100%
Ще єрунда
Поддакиваю иногДА• 02 сентября в 17:21
Ответ дляTeonaa
Ще єрунда
це рекомендації львівського лікаря Т.Жиравицького.його наз=ть Український доктор Хаус. за його рекомендаціями я вистрибнула з корони за пару днів без ускладнень.і батьки теж. він дає дуже гарні поради. це не наші поліклінічні лікарі з тупими порами пити цинк і віт.С
Света С Приветом• 02 сентября в 17:22
Я просто мазью мажу
Лупаю цю скелю• 02 сентября в 17:22
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Это какая то любительница уринотерапии)
Поддакиваю иногДА• 02 сентября в 17:22
до речі,шикарно працює проти оперізуючого і статевого герпесу.
Цвіпканя• 02 сентября в 17:22
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А что он советовал при короне?
Цвіпканя• 02 сентября в 17:23
Автор, спасибо! Не знала про такой препарат
Поддакиваю иногДА• 02 сентября в 17:23
Ответ дляЦвіпканя
А что он советовал при короне?
переказувати не буду. шукайте його сторінку на ФБ. і в ТГ.там доступні рекомендації. і вони працюють
Teonaa• 02 сентября в 17:24
Герпеси живуть у кожному. І імунна система повинна знати і могти їх утримувати в такому стані, щоб висипу не було.
Якщо ж є, і рецидиви понад 4 р на рік - це означає що в роботі імунітету щось відбулося. Налагодите імунітет - не буде герпесу
А даний препарат - приймається курсами. Все інше - оці 2-3 табл і пройшло, це ігри з імунітетом. Причому невеселі
автор ЖенаАйтишнеГа • 02 сентября в 17:24
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Так, у сина після корони був оперізуючий герпес, допоміг тільки вальтрекс
Поддакиваю иногДА• 02 сентября в 17:25
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
так. він зупиняє миттєво.ніякі ацикловіри,мазі не допомагають
220В• 02 сентября в 17:25
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Де його дивитися? як лікувалися від ковіду, будь ласка, скажіть.
Наизнанку• 02 сентября в 17:26
дякую
Поддакиваю иногДА• 02 сентября в 17:26
я ось позавчора змерзла і висипало(мало висипати).1 таблетка і нема нічого.рік герпесу не було
Поддакиваю иногДА• 02 сентября в 17:27
Ответ для220В
Поддакиваю иногДА• 02 сентября в 17:27
Ответ дляЦвіпканя
А что он советовал при короне?
Угги в горошек• 02 сентября в 17:28
блин, а у меня этот герпес раздувает на несколько сантиметров, герпевиры мазь не помогает, не знала про такие таблетки
автор ЖенаАйтишнеГа • 02 сентября в 17:29
Ответ дляУгги в горошек
Будете знати, збережіть собі в закладках. Один день і все стухає
Поддакиваю иногДА• 02 сентября в 17:29
Ответ для220В
Дивітьчя відео в авто
Поддакиваю иногДА• 02 сентября в 17:30
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
пару годин))))
Угги в горошек• 02 сентября в 17:30
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
уже себе в телефон записала, спасибо
ЦібаФу• 02 сентября в 17:31
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Теж дивлюсь його поради. З другим ковідом пройшла без ускладнень вже на його порадах, в перший лікувала у сімейного, то потім серце рік ще вистрибувало і безсоння страшне було.
Коплю на груди• 02 сентября в 17:32
А я від герпесу на губах рекомендую наклейки. Мені ідеально допомагають.
ЦібаФу• 02 сентября в 17:32
Ответ дляЦвіпканя
А что он советовал при короне?
Знайдіть в ютубі, послухайте.
220В• 02 сентября в 17:36
Ответ дляПоддакиваю иногДА
фото
Дякую!
Перша на селі• 02 сентября в 17:38
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не рекламуйте. Якщо б ви особисто звернулись і побачили які документи він надає перед консультацією і ціну консультації, будете здивовані. Слухати - можна, але це лише поради
ЭтаваНиМожетБыть• 02 сентября в 17:42
Плюсуюсь. Мені косметолог раніше порадила, дієвий!