Танюшка1208• 03 сентября 2025

Розписка при купівлі квартири

Хто недавно купував-продавав квартиру-чи писав продавець розписку про отримання грошей від покупця? Продаж готівкою долари у нотаріуса.
дамаАмстердама• 03 сентября 2025
Навіщо? Ця сума зазначена в договорі. Чи у вас інша?)
НашлаПерепискуМужа• 03 сентября 2025
Лише на задаток
KriskaA• 03 сентября 2025
Нотаріус в договорі засвідчує факт оплати.
Коханозадовільна• 03 сентября 2025
всегда беру расписку и даю
автор Танюшка1208 • 03 сентября 2025
Ответ длядамаАмстердама
Сума буде та,що і в договорі.Я покупець.Нотаріус теж каже нічого не потрібно.Я дуже хвилююсь,щоб потім мені не сказали що грошей не платила,читаю юристи таке радять про розписку
автор Танюшка1208 • 03 сентября 2025
Ответ дляКоханозадовільна
всегда беру расписку и даю
Вони дали на завдаток,я думаю повернути їм цю і щоб написали на всю суму
автор Танюшка1208 • 03 сентября 2025
А як продавець перераховував гроші?просто на машинці рахували чи до банку їздили? Чи то хай продавець париться про це?
Пузата Хата• 03 сентября 2025
В договоре прописано, что покупатель рассчитался.
Клептоманка• 03 сентября 2025
Ответ дляТанюшка1208
В соседней комнате стоит машинка и детектор.Договор подписывается после того,как проверены деньги и документы и все довольны.
Я не в теме• 03 сентября 2025
Ответ дляТанюшка1208
Що значить сказали чи не сказали? Ви ж у нотаріальній конторі з нотаріусом будете. У договорі куплі продажу ви вже будете власником, там прописана сума, яку ви сплатили. Ще й у реєстрі одразу зазначать, що це ваше майно.
Я не в теме• 03 сентября 2025
Ответ дляТанюшка1208
Рахувала машинка. Продавець перераховував.
Милота• 04 сентября 2025
По-різному буває. І нотаріуси на це по-різному дивляться. З одного боку, раптом що - покупець може доказати, яку суму заплатив насправді. З іншого - в разі використання цієї розписки, держава може пред´явити свої інтереси і звинуватити в ухиленні від сплати зборів чи податку, якщо такі є. Плюс штраф. Але з розпискою така історія, що її ще треба правильно скласти - не кожна буде вагомим аргументом у суді. Загалом, якщо коротко - хочете себе підстрахувати, оформлюйтесь по повній вартості. Якщо немає податку, то там буде не велика різниця в сумі, як для купівлі квартири.
Милота• 04 сентября 2025
Ответ дляТанюшка1208
О, вибачте. Попередню відповідь писала, не бачачи це. В договорі, під яким ви підписуєтесь із продавцем, продавець свідчить, що з ним повністю розрахувались. Це і є доказ, що гроші були передані. Тож не партесь.