Нога на ногу• 04 сентября 2025
Засіб для краси волосся
Порадьте будь ласка щось дієве щоб надати пористому волоссю гарний вигляд.
Дуб береза• 04 сентября 2025
Несмываемый крем или сыворотка (наношу на влажные волосы, распределяю, потом сушу): chi, biosilk, beaver, revlon uniq one, корейский kundal тоже зашёл.
Нога на ногу
• 04 сентября 2025
Ответ дляДуб береза
Дякую
Любовь Калистратовна• 04 сентября 2025
Ответ дляДуб береза
Мне чи не подошел совсем(
Дуб береза• 04 сентября 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Мне чи не подошел совсем(
Ну, все мы разные )
Брюльтик• 04 сентября 2025
Ось цей засіб божественний, але цінник став просто космічним на нього. Я купувала зовсім по іншій ціні, це зайшла зробити скриншот і офігіла.
Але він нереальний, їх мочалки зробить шовк
Нога на ногу
• 04 сентября 2025
Ответ дляБрюльтик
Дякую