Додекаэдр• 06 сентября 2025
Що робити, якщо дитина лякає молодшого брата історіями про монстрів
щоб він віддавав іграшки?
сладкий_ноябрь• 06 сентября 2025
Ответ длядамаАмстердама
Так не должен старший уступать. Младшему нельзя разрешать брать чужое. И зачем старшему погремушки как у младшего? Вы детям покупаете по 2 одинаковые игрушки, даже если у них разница в возрасте ?
Так в цьому й проблема, якщо батьки не готові до дітей, тоді от таким чином страждають діти
Міс Всесвіт• 06 сентября 2025
Залежить від багатьох факторів. Саме перше що приходить на думку це ревнощі. Можливо молодшому більше уваги приділяєте, чи старшій так здається, чи вона не готова ділити батьків з молодшою. Можливо навпаки старша зацілована у попу, тому молодша їй здається непотрібним додатком і таким чином позбавляється від настирної присутності малого в своєму житті. Можливо ви не помічаєте, як менша дитина постійно хапає іграшки старшої і їй самій доводиться провчити меншу як вміє. В будь-якому випадку потрібно налагоджувати дружні відносини між дітьми і показувати свою любов до них так як їм то потрібно.
Міс Всесвіт• 06 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Навіщо старшій дитині іграшки молодшої?
Навіщо двом дітям одна й та сама машинка з поламаними колесами,якщо у кожного є купа нових?Або палка, знайдена на вулиці біля смітника?)))) конкуренція
сладкий_ноябрь• 06 сентября 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Автор мовчить
Тому всі ці розмови це лише розмови
Ms. Iphone• 06 сентября 2025
Ответ дляВельшановна
у хлопчика та у двчинки7
Так, хлопчик може гратися ляльками, а дівчинка - машинками. Моя старша любила машинки. Що тут такого? Чи ви вважаєте, що вагіна автоматом означає побутову рабиню, а член - побутового інваліда?
Вельшановна• 06 сентября 2025
Ответ дляMs. Iphone
я так писала, що вважаю7 мої діти, можуть погратис іншими іграшками раз, або два рази, не вважаю за потреби купляти однакове....