НичеНипанимаю• Изменено 06 сентября в 15:17
Підручник з англійської speak out: чи радили б для навчання А2?
Вчитель пропонує цей підручник, говорить для впевненого володіння А2 потрібно приблизно рік. 2 заняття на тиждень, самостійно можу працювати щодня. Це курси, групове навчання з репетитором. Поділіться своїми відгуками та думками, буду вдячна за поради. Якщо чесно, то думала, що за один рік можна встигнути більше, якщо займатися ретельно, але хотілося почути думки
Пьяная вишня• 06 сентября в 16:09
Якщо ви довіряєте репетитору, то в чому власне проблема?
Якщо ні, шукайте іншого.
Підручник крутий, але справа в репетиторі і в вас наскільки навчання буде успішним
Якщо ні, шукайте іншого.
НичеНипанимаю
• 06 сентября в 16:13
Ответ дляПьяная вишня
Якщо ні, шукайте іншого.
Я не впевнена в репетиторі, мені його порадили, але досвіду співпоаці ще не було. Про підручник вперше чую, якщо крутий - це добре, бо я не знаю про нього нічого. Хотілося б працювати на результат і нарешті почати говорити))
Вообще не факт• 07 сентября в 01:15
Учебник нормальный, училась по нему, но другие уровни. Лучше если обновленное издание (в предыдущих темы мне были менее интересны, слегка устарели), но таком начальном уровне должно быть нормально.
Вообще не факт• 07 сентября в 01:16
Обычно на курсах при занятиях 1,5 часа 3 раза в неделю на уровень А2 отводится половина учебного года, т.е. примерно 4,5 месяца.
НичеНипанимаю
• 07 сентября в 09:54
Ответ дляВообще не факт
Тут репетитор прропонує 2 уроки в тиждень по 80 хв і на рік. Хотілося б швидше, звичайно, хоча б 6-7 міс., тим більше що я маю достатньо часу і працювати вдома можу самостійно щодня. Дякую, що написали, буду думати
Вообще не факт• 07 сентября в 12:58
Если вы не рассматриваете исключительно индивидуальное обучение, посмотрите курсы Гринфорест, там будет, как я написала
НичеНипанимаю
• 07 сентября в 13:22
Ответ дляВообще не факт
Дякую, індивідуальне мені зараз не по карману, тому шукала саме групові заняття, виходить дешевше