Играю_на_кларнете• 06 сентября 2025
Матусі дорослих хлопців, зайдіть.
Розкажіть свою історію. Може поділіться досвідом. Заспокойте чи що .
Є такі матусі сини яких в підлітковому віці вчилися з під палки,лінилися.А в дорослому житті все в них добре. Гарно заробляють і до вас ставляться добре.
Мій мене мабуть вже ненавидить. Я ж з початкової школи змушувала вчитися. Кричала. Зараз достаю ,боюся спиртного,цигарок,погані компанії. Вже сама себе так вимучила. 😞
17 років. Другий курс коледжу. Вчитися не хоче. Постійний контроль з мого боку. Якщо не буду контролювати,то не здав,то забув.
Компʼютер і гульки з дівчатами і хлопцями.Вже у мене сил не має.
cTpawHoegeJIo• 06 сентября 2025
Ответ дляКукарачка
звиздеж
Не совсем так) Я допустим вчера листал работа.юа и нашел объявление от макдональдс, раньше такого от них не видел, они искали у себя на сайте или анкеты были. Меня это насторожило
cTpawHoegeJIo• 06 сентября 2025
Ответ дляКукарачка
а если сдачи даст бате?
или бате можно безнаказанно руки распускать
Бате, дать сдачи себя не уважать. Я даже сейчас своего батю боюсь и уважаю, да руки не распускает, но делает вид, а я это воспринимаю как шутку)
Кукарачка• 06 сентября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
а бате руками махать - себя уважать?
дать сдачи как раз по-мужски
cTpawHoegeJIo• 06 сентября 2025
Ответ дляКукарачка
а бате руками махать - себя уважать?
дать сдачи как раз по-мужски
Дать сдачи своему родителю ?! По-мужски?! Уймитесь. Лучше заблокируйте меня или больше не отвечайте мне.
Кукарачка• 06 сентября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
конечно
если родитель лезет драться, унять его можно только таким же способом
Любви вам!• 06 сентября 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я маю на увазі що ліниться не тільки вчитись ,а і дома щось допомогти. Постійно треба просити.
Не учился до 10 класса, в табеле 5-8, понятно что 5 алгебра 8 физра. Дома делать ничего и не просила. Но потом что-то щелкнуло видимо , стал учиться , зно написал хорошо . Закончил два института ( в Украине и заграницей) . Отдельно живет с 20 лет. Сейчас работает , как-то справляется . Не скажу, что много зарабатывает , но работает головой. Живет, кстати за границей, остался после учебы.
Инстагра_мерша• 06 сентября 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
А ось почитала цю тему так у мене зовсім паніка.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3755439?utm...
Та тема трольна, автор зовсім не шарить в тому, про що писав.
На наркотики можна присісти будь де. У мене в районі двоє бариг травою, один в сусідньому під´їзді. Магазини, закладки.
Сиренькая• 06 сентября 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Знаєте, насправді це дуже страшно, але існує природній відбір, нажаль, не можна себе з´їдати, що батьки винні у всьому, бо є діти, які влізуть туди, куди їх не просять, як не виховуй. У дитини має бути якийсь внутрішній стержень, інстинкт самозбереження, розуміння ’що для нього норм, а що стрьом’. У мене була знайома, яка з бабусюй на пару дитину так задоглядала, що він сам чашку не діставав, щоб чаю попити, чи ложку не брав, щоб їсти. Зараз працює в Маку в Польщі, заробляє більше, ніж мама, яка викладач в уінвері. Я не кажу, що це мрія, але ось така транформація, живе сам, сам купує продукти, готує, працює. Вашому потрібна професія, яку руками роблять, щоб вмів заробити собі на життя. А якщо захоче пити-гуляти, то ви його онлайн не втримаєте.
Дама_с_караваем• 06 сентября 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я не розбираюся троляча тема чи ні. Я за себе можу сказати що я не троль,а реальна мамка у якої 8 років було безпліддя,потім ЕКЗ і народила сина. А тепер трусюся над ним і не можу взяти себе в руки.🥲
А у вас ещё дети есть?
В полу у вас не было таких парней по вашей или линии мужа?