Путающаяся• 06 сентября 2025

Що робити, якщо дитина під час гостей починає розповідати всі сімейні секрети?

Анонім Секретар• 06 сентября 2025
Не доверять ребенку секреты
Не пириживай• 06 сентября 2025
Не посвящать детей в семейные секреты
Йогуртікс1• 06 сентября 2025
А що, секрети занадто серйозні?
90x60x90• 06 сентября 2025
Діти ще на вулиці пліткують.
So_so• 06 сентября 2025
А сколько лет? Я иногда понимаю, что воспитатели в садике в курсе многого))
Просто болталка• 06 сентября 2025
А ещё о ваших секретах знают не только гости, но и весь персонал детсада или школы, родители на площадке и дети и их родители всяческих кружков и секций.
Не рассказывайте детям и не обговаривайте при детях то, что вы не хотите выносить на улицу. Другого способа сохранить в тайне ваши делишки не существует.
Смурфетта• 06 сентября 2025
Хочеш зіпсувати гостину - візьми із собоб дитину.
Більше не беріть.
Смурфетта• 06 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Я колись вела гурток дошкільнят, мені діти своїх батьків здавали з потрохами:)
кураГАЛЯ• 06 сентября 2025
Какие именно секреты?
кураГАЛЯ• 06 сентября 2025
Ответ дляСмурфетта
Например?
So_so• 06 сентября 2025
Ответ дляСмурфетта
Представляю))
Svet-3694• 06 сентября 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Например?
Тоже интересно
Мурзилка• 06 сентября 2025
Так роблять всі діти. Я коли вихователем працювала знала чиї діти чують секс батьків, а які ні. Всі розмови батьків, хто про що говорив. Про бабусю, про роботу. Діти навіть якщо не розказують напряму, то проговорюють ці фрази під час гри з іншими дітьми.
Смурфетта• 06 сентября 2025
Ответ дляПросто болталка
Мої діти все літо проводять на дачі, частково зі мною, частково зі свекрухою. Свекруха їх брала на свої пенсійні посиденьки з сусідами, а потім вчителька в батьківську групу писала як в тому анекдоті, скажіть вашим дітям, що в шкільній їдальні не треба кричати ’Третій - за жінок’ і цокатися чашками.

Найсмішніше, що ми з чоловіком взагалі алкоголь з молодості не вживаємо, та й свекруха там чарку піднімала лише для виду, скільки їй там треба.
Смурфетта• 06 сентября 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Например?
Наприклад, як тато, дядя і він влаштовували котячі бої у бабусі в гостях це найсмішніше було.
Але інше по дрібницях, хто як безкоштовно в метро пройшов не заплативши за проїзд, або цукерку з´їв в магазині...
кураГАЛЯ• 06 сентября 2025
Ответ дляМурзилка
Ну про секс это вообще классика, надеюсь наши дети его не слышат
Бува і таке• 06 сентября 2025
Ответ дляСмурфетта
Це вже дно! Ніколи не їла цукерки в магазині, або не проходила безкоштовно в метро. Чому ви вчите дитину?
Мурзилка• 06 сентября 2025
Дарина, ти чого сьогодні така заспана, не виспалась. Каже, ні, бо тато маму по дупі лупив, я за неї переживала. І тут як посипалось, хто що чув і різні версії того чим займались батьки.
кураГАЛЯ• 06 сентября 2025
Ответ дляСмурфетта
Да это ерунда. У меня только один секрет про который дочки знают, но про который не надо говорить
кураГАЛЯ• 06 сентября 2025
Ответ дляБува і таке
Если человек говорит что никогда не ездил зайцем - он врет
Смурфетта• 06 сентября 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Дочки дошкільного віку?
кураГАЛЯ• 06 сентября 2025
Ответ дляСмурфетта
Дочки дошкільного віку?
Младшая да, старшая уже во втором классе
Щебетушка• 06 сентября 2025
Не говорить при ребенке то, что не должны услышать окружающие. Контролировать каждое свое слово сказанное при ребенке.
Смурфетта• 06 сентября 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Ваш секрет в небезпеці. Зберігати таємниці для дітей - непосильна ноша.
кураГАЛЯ• 06 сентября 2025
Ответ дляСмурфетта
Знаю, весь мой секрет - наличие пирсинга в сосках. Ничего супер страшного нет если проболтаются, но и специально говорить про это не нужно
Кидстаффовка• 06 сентября 2025
Ответ дляСмурфетта
Вони здавали, бо ви розпитували і підводили до цих тем тих дошкільнят.
Дуже педагогічно
Эскиз бесконечности• 06 сентября 2025
Ой, була ситуація: ми в гостях в кумів, чомусь зайшла розмова за гроші, і донька їх видала, що грошей в батьків повно, в коробці лежать, якщо я хочу то вона покаже.
Батьки її не знали сміятися чи плакати, вони навіть не запам´ятали, коли б вона могла ту коробку взагалі бачити.
А мій старший син, як ми сказали що я вагітна, як акула кружляв навколо виховательки, поки вона нарешті сказала ’ та розказуй вже’ і він їй видав наш секрет. Але поставив умову, щоб вона нікому не казала.
Смурфетта• 06 сентября 2025
Ответ дляКидстаффовка
Дуже педагогічно
Мені це так сильно треба, як собаці п´ята нога. Мій гурток раз в тиждень година, мене їхні розказні зовсім не цікавили, але їх не зупинити.
Мурзилка• 06 сентября 2025
Ответ дляКидстаффовка
Дуже педагогічно
Не треба їх підводити до тем. Вони самі все вивалюють, а моя мама, а мій тато. А моя бабуся.
Не зацілована• 06 сентября 2025
Ответ дляКидстаффовка
Дуже педагогічно
Особливо ляльок вкладати одна на одну і чпокати вчить вихователь)))