Малая Налегке• 07 сентября 2025

Псоріаз

Не допомагає імунобіологія Скафо секукінумаб, у мене важкий,
от що робити?
Майже півроку колю, а він на спупнях, і долонях ,і ногах росповсюджується далі. Лікар каже ,можливо, збільшувати дозу, або додатково пити Метотрексат, або фітотерапію.
Хтось колов імунобіологію , які результати? Я в паніці.
СкиниУскачи!• 07 сентября 2025
Почему фототерапию не пробуете? Самое безопасное, если вам солнце облегчает состояние
Пупс• 07 сентября 2025
У мене парапсоріаз важка форма, ясно що це не псоріаз але від того не легше
Починали лікування с фототерапії у мене на неї якась як алергія виявилась, зʼявлявся дрібний червоний висип і під шкірою наче пісок на дотик
8 місяців кололи методжект, з збільшенням доз до максимуму, ніхера не допомогло(
автор Малая Налегке • 07 сентября 2025
Ответ дляПупс
І як Ви зараз? Висипів багато?
Пупс• 07 сентября 2025
Ответ дляМалая Налегке
І як Ви зараз? Висипів багато?
Трохи менше, не такі інтенсивні і не такий зуд
Але все одно постійно є висипання