Просто Фіфа• 07 сентября в 19:42
Гугл підтвердження особистості
Хтось підкажіть, будь ласка, що за опція і де її шукати? Хочу купити квиток з пересадкою через додаток але оплата не проходить. Коли вибираю спосіб оплатити карткою та ввожу всі дані, потім в телефоні просить ідентифікувати через Гугл і просить пін-код, який я не встановлювала. Тобто клацаю якісь цифри і все. Але коли клацаю скасувати, наче нічого не стається. Тобто дані вбиті зберігаються в далі переносить на сторінку 3-d secure підтвердження оплати через застосунок банку. В застосунок нічого не надходить. Тому не можу ввести цей код далі щоб пройшла оплата. Може це в банку щось або треба ще якесь підтвердження/галочку десь поставити?...
Куда_бежать• 07 сентября в 19:47
Делайте, что просит гугл, и больше не пользуйтесь.
’клацаю якісь цифри’
Это интернет и гаджеты - это так не работает....
’клацаю якісь цифри’
ЯниЯ• 07 сентября в 19:54
Приложение гугл идентификатор у вас стоит? Это оттуда нужно цифры вставлять
Просто Фіфа
• 07 сентября в 19:54
Ответ дляКуда_бежать
’клацаю якісь цифри’
Так при чем здесь делайте что просит? Я не устанавливала никаких пинов и кодов, мне гугл просит какой-то пин ввести. Просмотрела все настройки в разделе безопасность, нифига ничего нету
Просто Фіфа
• 07 сентября в 19:55
Ответ дляЯниЯ
В том то и дело, что ничего я не устанавливала. Никаких идентификаторов никогда не было.
Куда_бежать• 07 сентября в 19:55
Ответ дляПросто Фіфа
Откатывайтесь назад, и подумайте о создании флешки.
Куда_бежать• 07 сентября в 19:56
Ответ дляПросто Фіфа
Это в телефоне и т.д....
Просто Фіфа
• 07 сентября в 19:58
Ответ дляКуда_бежать
Это в телефоне и т.д....
Да в телефоне все обыскала тоже....
Куда_бежать• 07 сентября в 19:59
Ответ дляПросто Фіфа
Да в телефоне все обыскала тоже....
Идентификатор? От Гугла?
Установлен?
Не знаю, что натворили, за 14 лет пользования, такой хрени не было))
Установлен?
ЖенаАйтишнеГа• 07 сентября в 20:39
Не робіть оплату через гугл пей а просто за номером карти і нічого ніхто просити небуде
Просто Фіфа
• 07 сентября в 20:48
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Так я і ввожу просто дані карти, потім вилазить це підтвердження що ніяк не можна ні заскрінити, ні сховати. А коли відхиляєш, то не надходить підтвердження в додаток банку....
Просто Фіфа
• 07 сентября в 20:49
Ответ дляКуда_бежать
Идентификатор? От Гугла?
Установлен?
Нету никакого идентификатора, уже все перепроверила. Никогда такого не устанавливала. Ничего не творила. Месяц назад скинула все до заводских настроек. Сегодня понадобилась оплата в приложении авиакомпании, но не прошла оплата. Три раза уже выкупала билет, нифига ничего((
ЖенаАйтишнеГа• 07 сентября в 20:51
Ответ дляПросто Фіфа
Зайдіть в всі програми і спробуйте примусово завершити гугл пей і інші гугло шняги...може небуде вилазити
Або спробуйте з іншого телефона
Або з компа
Або з повної а не мобільної версій сайту через бравзер
Або спробуйте з іншого телефона
Або з компа
Куда_бежать• 07 сентября в 20:52
Ответ дляПросто Фіфа
Важно?
Могу позвонить.