Вапщета• 13 мая в 06:42

У кого дома был лежачий

Больной, поделитесь опытом, какими то лайфхаками
Та не реву я• 13 мая в 06:48
Противопролежневый матрац.

Неправдиша• 13 мая в 07:00
Це все тяжко.
Але робіть все, що можете, щоб допомогти людині. Бо їй в рази тяжче.
Горлаю зрання• 13 мая в 07:05
Все дуже індивідуально. Читайте конкретно по проблемній ситуаціІ
Мамин тріль• 13 мая в 07:29
У мене сама недовго лежала, кілька місяців при онко.
Але в родині ще були лежачі (інсульт).
Головна проблема - продажні і помити.
Матрас не було, тому масажі, креми, повертати весь час. Це дуже важко, особливо якщо вага не мала.
Зараз дивилась би різні приспособи для лежачих, для перевертання.
Нормальні підгузки і гігієна - щоб не було опрілостей.
Бабця в мештах• 13 мая в 07:29
Ми на фб знайшли організацію, яка нам прислала посилку з засобами для лежачих безкоштовно, там шампуні, різні пінки для протирання, памперси, пелюшки, серветки, дуже нам допомогло. Я про такі засоби і не знала. Наприклад шампунь такий пінкою, наносиш на сухе волосся, втираєш і чиста голова.
Детские_Будут?• 13 мая в 07:30
Судокрем, памперси через олх
Подвійна веселка• 13 мая в 07:40
Автор есть специальная литература, там есть инструкция как ухаживать с картинками, или пособие для медперсонала по уходу за лежачими больными,

il-mari• 13 мая в 07:48
Ответ дляБабця в мештах
чи можете поділитись організацією в приват...
Детские_Будут?• 13 мая в 07:51
Ответ дляБабця в мештах
Мені тоже будь ласка скажуть, що це за організація
Эскиз бесконечности• 13 мая в 09:07
Пройдите курс по уходу, ознакомьтесь с техникой , кровать желательно купить - это в первую очередь вам надо. Много чего есть, я работаю с лежачими. Если есть деньги - найдите приходящено специалиста хоть на пару часов в день или несколько дней в нед - что бы помыл, нормально промазал, показал как переворачивать. Опрелости , пролежни - отдельная тема
Оце так цабе• 13 мая в 09:25
Ответ дляБабця в мештах
А як називається організація?
Бабця в мештах• 13 мая в 10:34
Ответ дляОце так цабе
А як називається організація?
Я вам не скажу, тата вже три роки немає, шукала на фб, там анкета була, всі данні записувала, не надіялась навіть і через тижня три прийшли памперси, пелюшки, присипки різні, все фірми сенні, дуже якісне, багато там чого було, був ще продуктовий набір.
Бабця в мештах• 13 мая в 10:42
Ответ дляil-mari
Фонд паліативної допомоги ЛаВіта.
Бабця в мештах• 13 мая в 10:43
Ответ дляОце так цабе
А як називається організація?
Фонд паліативної допомоги ЛаВіта. Але це було у 23р
Бабця в мештах• 13 мая в 10:46
Ответ дляОце так цабе
А як називається організація?
Це для онкохворих
il-mari• 13 мая в 19:15
Ответ дляБабця в мештах
Фонд паліативної допомоги ЛаВіта.
ДЯКУЮ