Скокмоно - стокнуно• 10 сентября 2025
Почему столько много тем про ссср?
НаливайКа• 10 сентября 2025
Ответ дляfeerka
А что в СССР было не так?
Как раз так 55 летние многое могут помнить.
И только субъективная оценка или умственный кретинизм могут стать причиной того, чтоб человек писал такой бред как Вы.
Молодняк, типу вас, підводить відсутність емпатії, довіри і уяви. Ви виросли в свободі і не розумієте, як може бути інакше. Жодні факти і свідчення вас не переконають, бо відсутність емпатії не дозволяє вам ’влізти в чужу шкуру’, відчути , що таке відсутність свободи. Ви не цінуєте свободу, бо виросли в ній. Для вас права є невід´ємною частиною життя і ви їх не цінуєте.