Місячне Сяйво• 11 сентября в 14:36
Перехід з графіку 5/2 на 2/2.
На роботі мене попередили, що змінюється графік. Я завжди працювала з 8 по 16:30. Мене це влаштовувало, за 8 годин не сильно втомлюєшся, і кожен вечір вільний. Тепер планується перехід 2/2, і я не знаю, що це буде. Вже налаштувала себе на цей весь негатив. Працюввти треба буде з 8 ранку і до 9 вечора, 13 годин. Два дні працюю, два дні вільна.
Медсестричка• 11 сентября в 14:38
Все залежить від людини. Для мене супер 3/3, працюю зараз, але по 11 годин з яких година перерва. 15 років працювала доба/ троє, взагалі агонь! А от 5/2 для мене треш((
Святатабожа• 11 сентября в 14:44
Для мене 2#2 ідеальний графік. На одній роботі такий був - супер. Встигала і по дому все зробити, і до лікаря сходити, і з´їздити у своїх справах, куди треба. Три роки пропрацювала так і... прийшло скорочення штату. Шкода. Тепер 5/2, я видихаюсь із таким графіком, ввечері тільки впасти і лежати хочеться, на вихідних уся хатня робота...
Святатабожа• 11 сентября в 14:46
Ответ дляЯкаКраля
Звикнете. Втягнитесь. А субота - неділя вільні?
З таким графіком вихідні плаваючі, 2 робочих/ 2 вихідних. Тобто 15 вихідних на місяць.
Місячне Сяйво
• 11 сентября в 14:46
Ответ дляЯкаКраля
Ні, ну точніше як попаде. 15-16 змін на місяць, інші дні вільна
Уходя дверю не хлопать• 11 сентября в 14:47
Мне нравится работать 2/2 посменно, но по-честному - 12 часов.
С какого перепугу ваш работодатель хочет чтобы вы 13 часов работали? Он вам за это время доплатит?
Місячне Сяйво
• 11 сентября в 14:47
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Да, там все оплачується, і зп трохи вища повинна бути
Святатабожа• 11 сентября в 14:49
Ответ дляМісячне Сяйво
Я б зараз побігла на такий графік пристрибком, бо 5 днів на тиждень по 9 годин - це не дуже відрізняється від 12ти годин, але нема проміжних вихідних.
Запароленое одеяло• 11 сентября в 14:56
2/2 нормальний графік але 12 годин повинно бути, одну годину щось накидують не чесно м`яко кажучи.
Місячне Сяйво
• 11 сентября в 14:57
Ответ дляЗапароленое одеяло
Вона оплатиться та година
Запароленое одеяло• 11 сентября в 15:05
Ответ дляМісячне Сяйво
Вона оплатиться та година
Норми годин для працівників не просто так придумали. З часом ця година дасть про себе знати, що і грошей не захочеться. Хоча звісно все індивідуально, можливо Ви активна фізично і Вам буде легко. Єдине порахуйте чи дійсно ця оплата буде.
Просериарила молодость• 11 сентября в 15:11
Ответ дляМедсестричка
Підкажіть а доба / троє це в якій отраслі є такі варіанти?
Медсестричка• 11 сентября в 15:12
Ответ дляПросериарила молодость
Телебачення це було.
Хочу на Балі• 11 сентября в 15:21
Я очень бы хотела такой график. 2/2 или 3/3. Т.к. 5/2 ничего не успеваешь. Чтоб к врачу сходить или ещё какие-то свои вопросы решить, нужно отпрашиваться.
БезВзяток• 11 сентября в 15:45
Авторе, це капець, якщо чесно. Я спочатку думала, як то класно, коли стільки вихідних, але у перший з них не хочеться робити взагалі нічого. Дуже важко, 5/2 набагато легше. І це робота не пильна.
Хочу на Балі• 11 сентября в 15:56
А какая у вас сфера? Просто интересно.. Т.к. с таким графиком встречаю только торговлю или производство..
Місячне Сяйво
• 11 сентября в 17:51
Ответ дляХочу на Балі
Торгівля
Місячне Сяйво
• 11 сентября в 17:51
Ответ дляХочу на Балі
Ну чому медицина теж є з таким графіком
ЭкстрасенсиХаЯ• 12 сентября в 12:12
Ответ дляМісячне Сяйво
Ким?
ЭкстрасенсиХаЯ• 12 сентября в 12:12
Ответ дляПросериарила молодость
Скорая помощь.
KROX@• 27 сентября в 20:37
Ответ дляМедсестричка
Телебачення це було.
А туди потрібна спеціальна освіта?