Лунтик-паунтик• 12 сентября 2025

Алергія на амброзію чи можна від неї вилікуватися?

Люди, порадьте чи можна позбавитися алергії на амброзію?? Симптоми дуже страшно пече в горлі, закладений ніс, печуть очі…
З лікування спрей у ніс Едем, таблетки діазолін, л-цет, краплі в очі….нічого не допомагає

Порадьте чим від цього можна вилікуватись? Читала про вакцинацію якусь? Це реально?
Бентливуман• 12 сентября 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
мне тоже глютен нельзя, сорвусь, потом восстанавливаюсь долго. очень люблю хлеб, выпечку, но потом кишечнику плохо и летит все за ним. позволяю иногда, но страдает все потом. кожа, волосы и состояние ужасное. кишечнику плохо значит и полезного не впитывает. сильная непереносимость появилась после родов. оздоровилась. а вам почему нельзя?
У меня от белого хлеба именно дыхательная реакция ухудшается, свист, хрипы.
Да_Я_ТакаЯ_• 12 сентября 2025
Автор, пропейте детокс.
Если надо могу порекомендовать рабочий, и забудьте об амброзии вообще.
Сокодавка ще та• 12 сентября 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ви лікували препаратами?
щороку асіит терапія. це уколи в руку.
Твоя космішна• 12 сентября 2025
Ответ дляФФФФристайла
Знайома лікувала дитину,то краще стало.А негативних відгуків про Іспанію дуже багато
А у меня, наоборот, много позитивных)) Здесь еще до войны была огромная темка, много девочек лечили детей именно испанским Диатером
Твоя космішна• 12 сентября 2025
Ответ дляMacOS-ница
Моєму допомогло, теж три сезони після того, як відминили асіт, пройшли нормально, десь раз на тиждень давала пігулку цетрину, тогоріч симптоми повернулися, то був і аваміс, і центрін, і лекролін в очі, і вентолин, бо приєднався задушливий кашель. А цьогоріч як бабка пошептала, майже безсимптомно проскочив, кілька раз цетрин і все. Може, як кажуть, ’переріс’, 13 років, пубертат, гормональні зміни. Сподіваюсь, що так.
Мы тогда тоже ждали переходный период, но симптомы наростали и мы решились на АСИТ. Сейчас сын реагирует только на амброзию. На подсолнух и полынь аллергия не вернулась, ттт
MacOS-ница• 12 сентября 2025
Ответ дляТвоя космішна
В мого тільки амброзія.
Пару тижнів тому йшли через заброшений стадіон, там амброзія просто на весь простір, величезні кущі, я думала все, після цієї прогулянки буде капець, а ні, декілька разів чихнув і все.
Напевно щось змінилося в імунці.
Лизочек• 12 сентября 2025
Официально лечение - это АСИТ, все остальное просто убирает симптомы. Но АСИТ тоже не панацея, к сожалению (
Закуйовджена життям• 12 сентября 2025
Ну, названі вами препарати на мою алергію, наприклад, теж не діють.
Мої ліки - це Ніксар і Флікс.
Це підбирати треба, все індивідуально. Можна самому брати по одному блістеру і пробувати, можна до лікаря - алерголога. Плюсуюся до рекомендацій щодо Алергоцентру на Кондратюка, там гарні спеціалісти. Обстежать, підберуть спосіб лікування. Також там є відділення спелеотерапії. Я проходжу курс навесні і мені набагато легше в сезон амброзії, а травень- червень взагалі без реакції проходить, і реакція на тварин значно знизилася.
Zljuka• 13 сентября 2025
Можно устранить аллергию. Привести в порядок ЖКТ. Знаю реальные случаи. Посмотрите пару отзывов. Ничего не навязываю, просто примите информацию к сведению,что вопрос можно решить без гормональных таблеток, мазей, спреев и тд