Твоя космішна• 12 сентября в 14:07
iPhone 16 pro max
Хочу купувати 16 pro max , але переживаю, що він тяжкий ( працюю в телефоні, треба робити фото , відео , грузити в інст, олх і тд ) У кого pro max , поділіться своїми враженнями?
Твоя космішна
• 12 сентября в 14:15
Ответ длявре_Динка
Мені будо важко зі звичайної прошки перелаштуватися. Але вже звикла, мабуть до звичайного вже не повернусь
Чи задоволені телефоном ?
Мадам Подлинник• 12 сентября в 14:17
заичайний, не сказала б що він важчий, але у нас у всих всі моделі були про макс, може звикли
Твоя космішна
• 12 сентября в 15:14
Ответ дляChimbita
Обычный нормальный телефон, что в нем тяжелого?? наоборот куча подсказок и задалбывающей помощи..
но у меня всегда были айфоны.
У мене теж айфони з 5 , я питаю за вагу . Так як був колись 8 плюс він класний і легкий . Потім перейшла на 13 і він менший , але вагу телефону я відчуваю .
Ответ дляТвоя космішна
этот для меня легкий и удобный..
купила на него чехол с металической боковушкой, стал более громоздкий
для меня единственное неудобство, что в мое привычное ручное портмоне сложно по размеру помещается
вы же можете его в магазине испытать , как он вам в руке и по тяжести
Вчителька з мікрорайону• 12 сентября в 15:58
Ответ дляТвоя космішна
така сама вага як і в 13му
Вчителька з мікрорайону• 12 сентября в 15:59
Ответ дляТвоя космішна
теж після 8го було важкувато, але вже звикла