Коко На Страже• 14 сентября 2025
Підготовка НМТ
Підкажіть будь ласка, можливо у Вас залишились посібники підготовки к нмт? (придбала би)Дякую
Коко На Страже
• 14 сентября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
На вступ.інфо питання з поясненнями
Дякую)дитина готується,алеихотілось би в печатному варіанті також
Добрая свекровь• 14 сентября 2025
Ответ дляКоко На Страже
На олх візьміть. Повно. Моя сама робила картки з історії. 192 НМТ
Ластовиння• 14 сентября 2025
Ответ дляКоко На Страже
Дайте посилання на сайт, де готується.
Коко На Страже
• 14 сентября 2025
Ответ дляЛастовиння
Дайте посилання на сайт, де готується.
Готується,на ютубі розбіри тогоминулих нмт(матем,укр мова,історія),репетитор з англійської та математики, потім з інстаграму купили картки та пройшов інтенсив з історії.....
Ластовиння• 14 сентября 2025
Ответ дляКоко На Страже
Дякую! Бо мій нічого не хоче робить
Інтенсив скільки коштує?