Ворожу на каві• 14 сентября 2025

Мені стидно що діти в 14 років не можуть говорити англійською

Немає мотивації
Не вчать.. просто десь там списують, джіпіті.. і тд
В голові не відкладається
З 6 місячного віку на тих розвивалках
Мультики англійські
Нічого не дало(
Локшина на вухах• 14 сентября 2025
Може не та мова? Моїй дитині англійська не пішла взагалі. А німецькою за рік вільно говорить

Дюйм оф о4ка• 14 сентября 2025
Ваші діти чи за чужих соромно?
Телефон Рубика• 14 сентября 2025
А Вы говорите на английском?

автор Ворожу на каві • 14 сентября 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Німецька теж є
Але так взагалі 0
Нічого не розуміє
Локшина на вухах• 14 сентября 2025
І для того, щоб була мотивація з дітьми треба подорожувати за кордон. Тоді дитина реально бачить для чого це потрібно
Локшина на вухах• 14 сентября 2025
Ответ дляВорожу на каві
Німецька теж є
Але так взагалі 0
Нічого не розуміє
Вік такий бунтівний. Мій слава богу вивчив ще до підліткового віку. Зараз також нуль мотивації щось вчити
Обнемашечка• 14 сентября 2025
Шоворити, шоворити
Мне без сахара• 14 сентября 2025
На власному прикладі покажіть своїм дітям, що все набагато простіше А то деякі батьки рідною мовою не володіють, а від дитини вимагають, щоб вона вільно розмовляла іноземною)))
Печенюшка• 14 сентября 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Выучил и постоянно практикует ?

Забрызжу ядом• 14 сентября 2025
Якщо діти не подорожують, то нащо воно їм?
Локшина на вухах• 14 сентября 2025
Ответ дляПеченюшка
Выучил и постоянно практикует ?
Так
Леся Українка• 14 сентября 2025
Почему именно стыдно? Это что, порок какой-то?
Зоркая Зорро• 14 сентября 2025
А ви знаєте англійську? Використовуєте?
ішо• 14 сентября 2025
я чогось сумніваюсь, що вони і української не знають
Печенюшка• 14 сентября 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Так
Где ? Если это не секрет
Вот мой выучил до В2 ( не до школьного В2,а до сертификата)
Год не практиковал ( кроме школы ),упор был на польскую . И говорит ,что Английский забыл ,то есть забыл на тот уровень до которого выучил в определенный момент. Да ,он может говорить ,но уже не так легко как было
Заставляличка• 14 сентября 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
C1 чи C2?
Печенюшка• 14 сентября 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Для учебы ,для поступления,для работы ,для будущих путешествий,для общения онлайн и тд
Локшина на вухах• 14 сентября 2025
Ответ дляПеченюшка
Где ? Если это не секрет
Ми живемо у німецькомовній країні. Він вчиться на цій мові
Забрызжу ядом• 14 сентября 2025
Ответ дляПеченюшка
Для цього якраз потрібна практика

Печенюшка• 14 сентября 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Понятно
Он все время в этой среде ,это очень упрощает обучение
Печенюшка• 14 сентября 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Для цього якраз потрібна практика
Для практики нужны знания
Что практиковать ,если не знать и основ
Варена цибуля• 14 сентября 2025
Ответ дляВорожу на каві
Німецька теж є
Але так взагалі 0
Нічого не розуміє
а вы:?
Забрызжу ядом• 14 сентября 2025
Ответ дляПеченюшка
Для практики нужны знания
Что практиковать ,если не знать и основ
Дуже швидко основи вчаться під час реального спілкування
Тётя Хрюша• 14 сентября 2025
Язык, это не какая то медалька. Если нет постоянной практики, он очень быстро забывается. Учить английский абы було, не поддерживая его постоянно практикой, смысла нет
месяцкие• 14 сентября 2025
Ответ дляПеченюшка
Где ? Если это не секрет
а польський где учил?
Печенюшка• 14 сентября 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
То есть не имея словарный запас ( самый примитивный ),не зная вообще ничего-сразу практиковать ?
И к чему ваш первый пост тогда : Якщо діти не подорожують, то нащо воно їм?
Печенюшка• 14 сентября 2025
Ответ длямесяцкие
а польський где учил?
Курсы +репетитор
И очень много сам занимался .
Локшина на вухах• 14 сентября 2025
Ответ дляЗаставляличка
C1 чи C2?
Він у 8 класі, на якісь певні сертифікати не здавав. Але після першого року навчання вчителі говорили, що В2 впевнений. В мене десь А2-В1 і мені ще дуже далеко до нього. На батьківські збори мені запрошують перекладача. Це щоб ви розуміли різницю у володінні мовою. А він розмовляє вільно. Часто мені підказує і виправляє. Каже, що йому за мене соромно Але тут де ми живемо інша проблема. На чистому хохдойчі майже не говорять. А діалект дуже складний
месяцкие• 14 сентября 2025
Ответ дляПеченюшка
Понятно
не всегда, мой живет в польше 4ый год, год назад пошел в польский лицей, говорит - тошнит от польського, английский учит с удовольствием
месяцкие• 14 сентября 2025
Ответ дляПеченюшка
Курсы +репетитор
И очень много сам занимался .
можете порекомендовать? ребенок учится в лицее, думала не будет проблем, но не все так просто оказалось