Весела пiсенька• 05 сентября в 09:36
Нульовий клас мизичної школи
Розкажіть, чи подобалось діткам на уроках сольфеджіо та хора.
Там дуже складно? Треба дома з дитиною займатися?
Боюсь, що не зможу нічого пояснити або нашкодити, бо в мене немає музичного слуху.
У тата слух є, але у музичній школі він також не вчився.
Криниця щастя• 05 сентября в 09:39
Сольфеджио зависит от преподавателя, не все понимают. Ну и хор на самом деле тоже. Моей сольфеджио в начале объяснял муж, он хорошо разбирается, когда поняла, то дальше уже все сама, даже в олимпиадах участвовала. Хор не зашел вообще, не стала ходить.
У нулевичков сольфеджио ознакомительное будет скорее всего.
Тишком нишком• 05 сентября в 09:40
Займатися треба дома обов´язково. Тим більше задають домашні завдання. Взагалі музична школа забирає досить багато часу.
Білка в колесі• 05 сентября в 09:40
Сольфеджио не объяснит человек со слухом, если он этого не учил.
Ничего интересного в сольфеджио нет.
На хор мой ребёнок вообще ходить не захотел
Ничего интересного в сольфеджио нет.
Весела пiсенька
• 05 сентября в 09:42
Ответ дляБілка в колесі
Ничего интересного в сольфеджио нет.
А можно не ходить?
Или вообще школу бросили?
Весела пiсенька
• 05 сентября в 09:42
Ответ дляКриниця щастя
Спасибо.
Весела пiсенька
• 05 сентября в 09:45
Ответ дляТишком нишком
Оце ми прошли прослуховування))))
Головне, що на інструменті займатися дуже сподобалось: влітку були пробні уроки. І вчитель каже, що є потенціал.
Ну якщо стане дуже важко, то не буде ходити, звичайно.
Білка в колесі• 05 сентября в 09:47
Ответ дляВесела пiсенька
А можно не ходить?
Или вообще школу бросили?
Если хотите муз образование, то ходить обязательно. Мой в 4м классе не ходил, занимался с репетитором и сдал экзамен в школе. Учительница была не довольна, поставила 7 или 8, сказала с натяжкой. А с его класса многие посдавали пустые листы.
Сейчас в 5 класс возможно не будет вообще ходить, уже не думаю, что будет поступать в муз. Но играть ему нравится
Білка в колесі• 05 сентября в 09:48
Ответ дляВесела пiсенька
Оце ми прошли прослуховування))))
Они всем говорят про потенциал, не сильно впечатляйтесь, у них недоборы детей
Курочка-чубаточка• 05 сентября в 09:48
Ноты рисовали, ключи ит п. Там сольфеджио как такового не было. Выучили ноты, как записать- нарисовать.
Весела пiсенька
• 05 сентября в 09:49
Ответ дляБілка в колесі
Тут перебор, двоє наших друзів не пройшли прослуховування на бюджет.
Весела пiсенька
• 05 сентября в 09:49
Ответ дляКурочка-чубаточка
Спасибо
Тишком нишком• 05 сентября в 09:49
Ответ дляВесела пiсенька
Оце ми прошли прослуховування))))
На інструменті теж додому задають різні вправи ( забула вже як вони називаються), що теж не дуже цікаво. Але якщо важко, то неможна зразу кидати. Я взагалі не бачила ні одну дитину, якій би там було легко
Білка в колесі• 05 сентября в 09:49
Ответ дляВесела пiсенька
Это что за школа? Какой бюджет, у них же цена одна для всех
Весела пiсенька
• 05 сентября в 09:51
Ответ дляБілка в колесі
Школа в Києві. Є групи бюджетні, а є платні. Бюджетні 300-500 грн + можна оформити ще пільги. А платні від 1500, здається. І без пільг.
Не заздріть тьоті• 05 сентября в 09:51
Налякали, нажахали...
Спробуйте! Написати заяву на відрахування зможете будь-якої миті.
Зазвичай достатньо того, що вчитель розповідає на уроці. Зі мною ніхто вдома не займався, зі своєю дитиною - не доводиться. Особлива увага - спеціальність, бо тренуватися треба щодня, хоча б по 20-30 хв.
Успіхів на творчому шляху!
Весела пiсенька
• 05 сентября в 09:51
Ответ дляНе заздріть тьоті
Налякали, нажахали...
Успіхів на творчому шляху!
Щиро дякую!
Не заздріть тьоті• 05 сентября в 09:52
Ответ дляВесела пiсенька
Оце ми прошли прослуховування))))
Дитині подобається, є перспективи.
Тоді чому вагаєтеся?
Все вийде!
Тоді чому вагаєтеся?
Все вийде!
Білка в колесі• 05 сентября в 09:54
Ответ дляВесела пiсенька
Я и не слышала про платные места в обычной школе. Может, у вас фортепиано, на него всегда полно желающих
Весела пiсенька
• 05 сентября в 09:58
Ответ дляНе заздріть тьоті
Дитині подобається, є перспективи.
Тоді чому вагаєтеся?
Все вийде!
Тоді чому вагаєтеся?
Все вийде!
Дякую!
Криниця щастя• 05 сентября в 09:58
Ответ дляБілка в колесі
Есть хозрасчетные места в музшколах на всех специальностях. У нас на бюджет не брали детей, которые поступали в возрасте старше 12 лет, плюс взрослые могли заниматься. На хозрасчете необязательны были занятия, кроме специальности, можно было не сдавать академы, но тогда есте естественно не давали свидетельство о базовом музыкальном образовании
Непереможна• 05 сентября в 10:01
Ответ дляВесела пiсенька
А можно не ходить?
Или вообще школу бросили?
В гос школе нельзя не ходить на хор и сольфеджио. Но это такая мудота, дочь три года отучилась и бросила
Весела пiсенька
• 05 сентября в 10:01
Ответ дляБілка в колесі
Так
ДА да да• 05 сентября в 10:02
А є нульовий? Я не знала. Мій в перший ходив відразу. Може дуже мала за віком дитина?
Весела пiсенька
• 05 сентября в 10:03
Ответ дляДА да да
6 років було нещодавно. Сказали, тільки нульовий клас, перший рано.
ДА да да• 05 сентября в 10:04
Ответ дляВесела пiсенька
А. Ясно. Мій в 7 пішов, певно того
Весела пiсенька
• 05 сентября в 10:05
Ответ дляДА да да
І хору не було. Певно від інструменту залежить
Мені сказали, що поки що не буде музичної літератури. Але потім буде і вона.
Але що то за така література - я теж не знаю))
Весела пiсенька
• 05 сентября в 10:05
Ответ дляДА да да
А. Ясно. Мій в 7 пішов, певно того
Мабуть
ДА да да• 05 сентября в 10:07
Ответ дляВесела пiсенька
У нас в 3му з´явилася муз література. Ще не було. Тільки перейшов в 3й. Шо там як там ще не знаємо)
Криниця щастя• 05 сентября в 10:07
Ответ дляВесела пiсенька
В музлите вообще ничего сложного, это история музыки, композиторы. Малышам оно реально не надо. Вы не в 15 школу идете?