Гарачий Чокалад• 15 сентября 2025
Вовняний светр зменшився після прання, як повернути розмір?
Светр після прання зменшився на розмір( Оцет не допоміг. 100% вовна, грубий
Гарачий Чокалад
• 15 сентября 2025
ШІ пише що що можна в кондиціонер для волосся замочити. Може допоможе? Мені хоч би трішки його розтягнути(
Бідося• 15 сентября 2025
Як варіант, сушити мокрим. І періодично його в ручну розтягувати, поки мокрий
КапитанльнаЯ• 15 сентября 2025
Только продать) у меня была сенсорная сушилка -стиралка. Так сцуко я попой нажала после стирки кнопку сушилки. А там сушилка не как в отдельностоящий, не воздухом сушит, а паром горячим. Так вещи сели на 3 размера. Продала все скопом в детском разделе
Добротная• 15 сентября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Мягенький будет)
Нет, все уже
Їжак в панчохах• 15 сентября 2025
Ну відновити нереально ніколи не було і не буде. Ті всі методи для самозаспокоєння. Що там тягнути, воно ж і в ширину і довжину менше.
Тканина змінила структуру безповоротно.
Редиска Я• 15 сентября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Мне кондиционер помог.
Плаття-терапія• 15 сентября 2025
Автор ні, вовна це білок. Він зварився)
Це як варене яйце ви не зробите сирим. Все
бЭйбА• 15 сентября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Змиритися. Це не підлягає відновленню.
Ванна Тазиковна• 15 сентября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Змиріться. В мене так шапка стала на ляльку(( це ж вам не пісюн що розміри туди-сюди міняє
Флюорография гуся• 15 сентября 2025
Ничего не поможет. Я так свои гольфы из мериноса в машинке постирала. Даже на 9-летнего ребенка не налезли
Что я только с ними не делала
Гарачий Чокалад
• 15 сентября 2025
Ответ дляБідося
Вже замочувала в воді з оцтом на ніч а потім тягнула, сушила горизонтально, тягнула, не допомогло.
Гарачий Чокалад
• 15 сентября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
А ви його що в пральну машину запхали?
Так. До цього прала руками в тепленькій воді, все було нормально. Але светр великий, важкий, довго сохне, тому вирішила попрати в праці і щоб віджало.