Без Баяна• 15 сентября в 23:45
Кіт "гвалтує" руку, що робити?
Коту 3 роки, кастрований 2 роки тому,нападається на руку,тримає зубами і ’робить своє діло’ як собака,що робити?Може є якісь препарати щоб знижували сексуальний потяг,і взагалі як таке може бути якщо він кастрований???
Як_наготую...• 15 сентября в 23:47
Бывает
Это кстати даже хорошо, что гормональный фон остался
Значит кот не будет поправляться и долго проживет
Та нифига не сделаете. У меня один из стада так развлекается. Кастрирован месяцев в 6, как только фаберже оформились, кошки в течке и не нюхал даже никогда. Только не руку, а ноги под одеялом. Одеяло ’за шкирку’ хватает и погналииииии. Ну сбрасываю на пол или дотягиваюсь до пульверизатора и пшикаю водой в морду. Попускает
ЛолитаНеРазлита• 15 сентября в 23:53
Это не имеет отношения к сексу вообще. И не важно, кастрирован или нет. Это сброс эмоционального напряжения.
Создайте коту благоприятные условия дома. Уменьшите стресс (например, диффузором феливей или что-то другое, что вет посоветует).
Переключайте внимание, отвлекайте.
Снегурочко• 15 сентября в 23:54
А у моєї кішки після стерилізації кришу геть зірвало. Що правда серилізували її вже дорослою.
Декілька місяців після операції було все добре, не було тічок, а потім в якийсь момент вона почала рявкати, ставати в позу. При чому верещить так як ніколи раніше, просто дуріє🤯 треба везти знову до лікаря, може він її не дочистив не знаю
ЛолитаНеРазлита• 15 сентября в 23:54
Ответ дляСнегурочко
Да, надо узи сделать.
Снегурочко• 15 сентября в 23:55
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Да, надо узи сделать.
Я ще читала що на узд можуть не побачити, якийсь аналіз треба здати на гормони
Ви не в курсі такої ситуації?
ЛолитаНеРазлита• 15 сентября в 23:56
Ответ дляСнегурочко
Ви не в курсі такої ситуації?
Не, подробнее не знаю
Мочалкин блюз• 16 сентября в 00:00
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Переключайте внимание, отвлекайте.
’Не дозволяйте коту займатися онанізмом’?
Нехай займається. У нього, сорі, стояк.
Я теж займаюся, там що кота розумію.
Ну не склалося у нас нормальне сексуальне життя, ну хоч мастурбацією зайнятися можна
Нехай займається. У нього, сорі, стояк.
Я теж займаюся, там що кота розумію.
Где тут 0?• 16 сентября в 00:00
Ответ дляСнегурочко
Им же там матку и все остальное просто удаляют , как могут не дочистить ?
ЛолитаНеРазлита• 16 сентября в 00:03
Ответ дляМочалкин блюз
Нехай займається. У нього, сорі, стояк.
Я теж займаюся, там що кота розумію.
Нехай займається. У нього, сорі, стояк.
Я теж займаюся, там що кота розумію.
У кастрата стояк?)
ЛолитаНеРазлита• 16 сентября в 00:03
Ответ дляГде тут 0?
Бывает, остается часть яичника
Куратор дебошей• 16 сентября в 00:04
Ответ дляГде тут 0?
у собак что то немножко оставляют, мне так обьяснили, моей в 12 лет делали хирургическую стерилизацию и вот спустя два года там что то опять воспалилось и так обьяснили.
Мочалкин блюз• 16 сентября в 00:05
Ответ дляЛолитаНеРазлита
У кастрата стояк?)
А Ви почитайте про дорослих чоловіків, які втратили через травму яєчки або їх видалили через онкологію. Вони можуть займатися сексом, отримувати задоволення. Навіть якійсь секрет може виділятися, звісно це не сперма.
Снегурочко• 16 сентября в 00:13
Ответ дляГде тут 0?
Я не лікар і не знаю конкретно як.
Читала що може залишитись шматочок яєчника і він може виробляти далі гормони.
І здається тут теж читала ситуації що повторно чистили кішок
Ananasprotivogaz• 16 сентября в 01:43
Ответ дляЛолитаНеРазлита
У кастрата стояк?)
А что вас удивляет?
Джавеліна• 16 сентября в 08:38
Ответ дляГде тут 0?
Матку не всегда удаляют, бывает только яичники. И яичник может быть раздвоенный и удаляют только половину и он потом второй частью дальше работает.
Но у кота не знаю даже, может у него крипторхизм и один яичник был внутри тела, а удалили бубенчик пустой