Зроблено у 80-х• Изменено 16 сентября 2025
Як би ви сказали це своїй дочці?
Якби ви бачили, що ваша дочка набирає вагу, і це не 2-3 кг, а 15+. І це дуже помітно. Щоб ви їй сказали, як би допомогли з вирішенням проблеми.
Пупс• 16 сентября 2025
Ответ дляКров з молоком
Ну так звичка неправильно споживати в неї від вас.
Серйозно? Я завжди була стрункою і від мами в мене правильне харчування. А потім після 40 років +12 кг. Як вважаєте, мені маму в цьому звинувачувати?
Сижу_и_плачу• 16 сентября 2025
Ответ дляПупс
А ви зі своїми 40 р тут до чого?
Доньці автора 23
РокерША• 16 сентября 2025
Ответ дляIshoy
Что не правда? Человек привык есть сладости/колбасы и ему овощи уже не вкусно.
Очередная глупость
Кров з молоком• 16 сентября 2025
Ответ дляПупс
После 40 и всегда был лишний вес вы разницы не видите?
Пупс• 16 сентября 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
А ви зі своїми 40 р тут до чого?
Доньці автора 23
І що? Дитина доросла, живе окремо, мама її котлетами не годує
Мастер Класс• 16 сентября 2025
Это тревога у нее. Неосознаваемая. Или даже сознаваемая - но неконтролируемая
Заедает тревожностью свою повышенную чтоб с ума не сойти , образно. Потому что еда всегда успокаивает на психическом уровне
Сижу_и_плачу• 16 сентября 2025
Ответ дляПупс
То ви зайшли сказати, що в 40 котлети почали їсти?)
Пупс• 16 сентября 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Я зайшла сказати, що не завжди порушення харчової поведінки це від батьків. Іноді достатньо стресу, депресії або просто зміни оточення для того щоб змінилось харчування
Куда_бежать• 16 сентября 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Порадила звернуться до ендокринолога для початку !
Якщо все добре, то менше їсти і йти до спортзалу.
Я инженер, меряю от 1• 16 сентября 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Влаштувалась на роботу, сама себе забезпечує, вдома майже нічого не готує, купує пундики різні...
Вот на сахаре и глютене и понесло ее.
Сто пудов, инсулинорезистентность и гормональный сбой.
А ей самой нравится слон в зеркале?
Гербарія сушу• 16 сентября 2025
Обязательно бы деликатно поговорила с ней. Это могут быть гормональные проблемы, депрессия или рпп. Конечно, только через ’чем тебе помочь, доченька’. Никакого нажима.
Бокс-орун• 16 сентября 2025
Ответ дляПупс
Вам не спадало на думку, що ротом можна сказати по-різному, різними словами і саме про це питає автор?
А Вам не приходила в голову что универсального текста разговора со взрослой дочерью о проблеме лишнего веса не существует?
Вы знаете их семью, отношения, манеру общения? Что Вы можете посоветовать? Какие слова?
Здесь главное начать разговор, а я думаю он уже был и ничего не заменилось. Автор хочет вот это Ваше волшебное слово, которое все порешает. А его не существует...
Куда_бежать• 16 сентября 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так і є. Каже, що їй простіше купити. А що купує?? Цукерки, булочки, консерви, ковбаси, сири...
В мене дочка 16 років знає, що булочки до добра не доводять …
Всі подружки її на пп, вона також намагається слідкувати за кількістю білка.
Зараз така молодь продвинута, а ваша, як наче з часів сесеру - не розуміє, що таке погане харчування ?
Це не до вас претензії, просто дивуюся … скиньте їй відео з інстаграму - про раціон харчування, калорії, дефіцити в організмі.
Знову Я• 16 сентября 2025
она и без вас знает. раз веса купила, значит в голове что-то цокнуло. тривога, война, работа, стресс. бывает.
Знову Я• 16 сентября 2025
Ответ дляКуда_бежать
накуя 16 летнему подростку считать калории? 🤡рппшники
Царевна в уггах• 16 сентября 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Дивлячись в якій кількості це їсти, я теж можу таке їсти, але вага не 90 кг, а 54, 2 цукерки, 1 булка, нічого страшного, запропонуйте допомогу в готуванні, приготуйте їй суп, чи салат, чи запіканку.
Ворожу на каві• 16 сентября 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Та там мама скорее всего полная
Зроблено у 80-х
• 16 сентября 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Дочь считает это проблемой?
Мені вона цього не каже, але я відчуваю що так. Кожен похід в магазин одягу як якесь розчарування. Речі або не підходять, або не сидять так як цього хотілося б. Не любить фотографуватись, раніше любила, ще 3 роки тому. З особистим життям теж не складається
Баррикадница• 16 сентября 2025
Ответ дляКуда_бежать
возьмите с полки пирожок
Зроблено у 80-х
• 16 сентября 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вот на сахаре и глютене и понесло ее.
А ей самой нравится слон в зеркале?
Не думаю що подобається
Куда_бежать• 16 сентября 2025
Ответ дляЗнову Я
Бо у моєї є інсулінорезистентність - не можна цукора багато, молока, борошно …
У подружки непереносимість глютену …
Інша на білковій дієті …
У кожного своє, але вони обізнаніші, ніж були ми - це факт !
У подружки непереносимість глютену …
Інша на білковій дієті …
Куда_бежать• 16 сентября 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Дивлячись ще який організм і який спосіб життя !
Якщо немає активності, спорту, фізичних навантажень, а є цукерка і булка - то будуть відкладатися зайві кг.
Є звісно і такі, хто їсть, як не в себе і не товстіє - такі жилисті, худі все життя люди.
АнтиТанкист• 16 сентября 2025
Я своїй просто і відверто сказала б, що вже час сісти на дієту. А як інакше? 95 кг це не 65 кг, це величезна зайва вага,яка несе ризики для здоровʼя.
когдадеЦкие• 16 сентября 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Сама розповідала(
И Вы как мама не предложили сдать анализы, проверить щитовидку и обратиться к диетологу? Это ж явно не про здоровье в таком возрасте.
Если что, я сама с времен ковида + войны набрала +25 кг к своим 70 доковидным. Но у меня проблемы со щитовидкой и инсулинорезистентность.
Ну и ожирение печени в результате в комплекте с весом.
Что я делаю? Наблюдаюсь у эндокринолога, регулярно сдаю анализы, заказала у диетолога программу ПП и повысила физическую активность.
Уже -7 кг и думаю дальше буду двигаться в том же направлении.