Ленне-Рейма• 17 сентября в 17:01

Центри життєстійкості

Зараз у багатьох містах відкриті такі центри, де будь-яка людина може відвідати групові або індивідуальні психологічні заняття (безоплатго). Чи знаєте ви про такі, та чи може був досвід звернення?
Результат:
вже голосів: 16
10 (62.5%) Не знаю
3 (18.75%) Знаю, не зверталась
2 (12.5%) Знаю, як спвіробітник
1 (6.25%) Знаю, зверталась
Новопоштинская• 17 сентября в 17:21
Я бачу такі центри лише для переселенців.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 17 сентября в 17:22
Бачила поруч зі мною такий ,зупинились з донькою прочитати що там на стенді і нас покликали зайти ,але ми не погодились ,бо поспішали
автор Ленне-Рейма • 17 сентября в 18:05
Ответ дляНовопоштинская
У нас в Запоріжжі точно всі можуть приходити, незалежно від статусу.
Новопоштинская• 17 сентября в 18:06
Ответ дляЛенне-Рейма
А, ну напевно тому що ваше місто добряче страждає від війни. :(
автор Ленне-Рейма • 17 сентября в 18:14
Ответ дляНовопоштинская
Я бачила у threads психологиню з центру в Пирятині, вона аналогічно писала - що для всіх. І більше того, відвідувачів дуже дуже не вистачає. Зіткнулась з цим як студентка, яка хотіла поволонтерити там, але виявилось, що потрібно в першу чергу саме приводити людей) Насправді, подібні психологічні центри є від різних організацій. Деякі дійсно працюють тільки з ВПО, ветеранами.