ПлюшкамиБалуюсь• 18 сентября в 12:31
Пакунок школяра для ФОП кто знает?
Зарегистрирована как ФОП, продаю детскую обувь. Кто знает, могу ли я принимать оплату по программе Пакунок школяра? Что для этого нужно?
TANYA 0 0 0 0• 18 сентября в 12:51
В умовах не вказано що ФОП не може. Має право подати один з батьків. Я не могла подати заяву, так як видавало помилку, оформив чоловік, він зареєстрований як ФОП, заявка подалась відразу і кошти прийшли швидко, вже половину потратили. Але ці кошти ,мабуть якось, треба показати в звітності
ПлюшкамиБалуюсь
• 18 сентября в 12:54
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Я маю на увазі як продавець.
Мені людина написала, хоче купити у мене в магазині взуття, питає чи є оплата ’Пакунок школяра ’. Я не знаю, чи є . В інтернеті взагалі не пишуть як ФОПу зареєструватися в цій програмі
Не худа ні разу• 26 сентября в 08:15
’пакунок школяра як бізнес’ - введіть запрос ШІ, дає розгорнуту відповідь