Невідоме• 18 сентября 2025

Хто працює на АЗС

Розкажіть більш детально про роботу, яка зарплатня, які обовʼязки, чи багато вираховують з зарплатні?
ickpa• 18 сентября 2025
Ээээ. Какой отличный вопрос, я аж обалдела.
andre• 18 сентября 2025
Працювала 13 років. Запитуйте. На всіх АЗС по різному. Яка мережа вас цікавить? На якій посаді плануєте працювати?
автор Vera-3386 • 18 сентября 2025
Ответ дляandre
Касир-оператор цікавить, по АЗС поки визначаюся на багатьох є вакансії
Blackwater• 18 сентября 2025
Ответ дляandre
Мне было бы интересно про вог и окко послушать
Merilyn• 18 сентября 2025
Знакомый говорил заправщик - низкооплачиваемая работа. Стала обращать внимания, что работают люди в возрасте.
Merilyn• 18 сентября 2025
Ответ дляVera-3386
Скорее всего ставка и кпи оттуда и цифры 25-40 тысяч.
Зарплата плавающая. Раз они работают постоянно, то и график плавающий.
oksana_kseniya• 18 сентября 2025
...я не про зп...але я заправщику завжди!!! Даю ’ на чай’,від 10 до 20 грн,іноді якщо миє вікна, то 50...
Я думаю,що так кожен водій, тому у них не тільки зп, а ще і цей бонус.
Про касирів не знаю, ’чай’ не даю))
Merilyn• 18 сентября 2025
Ответ дляoksana_kseniya
Про касирів не знаю, ’чай’ не даю))
Ніколи нікому нічого не давали. А вікна помив нещодавно я в шоці була. Але я не просила чоловік пішов оплачувати тому я нічого не робила. Чоловік навіть не помітив що вікна стали чисті
dibrov• 18 сентября 2025
Ответ дляickpa
Ну да.
Ни страны, ни города, ни названия сети АЗС, ни должности...
Прекрасный опрос!
andre• 18 сентября 2025
Ответ дляVera-3386
Укрнафта офіційна зп до 25к. Напрягають не дуже.
Кло зп вища, але немає коли в гору глянуть.
Окко чула, що при невиконанні добового плану по товару, товар докуповує зміна яка працювала.
Вог не знаю.
ickpa• 18 сентября 2025
Ответ дляdibrov
Ну да.
Прекрасный опрос!
Ну как минимум должность наверное стоило указать. У администратора/директора и заправщика разный функционал и разные обязанности….