Перловая Кашка• 18 сентября в 20:32
Вы покупаете в супермаркетах продукцию их собственных торг.марок?
Купила масло сливочное в Новусе (впервые), а оно даже в холодильнике мягкое, как маргарин. Это 82.5%....
175см55кг19лет (она)• 18 сентября в 20:33
Так. Сільпошні купую - вони зазвичай хорошої якості, але не масло
Добра всем!• 18 сентября в 20:47
Доречі в тему. Хочу порекомендувати торгову марку Ашан. Що не купувала - все дуже смачне. Товар дешевший і гарної якості.
Також ніколи не купую марку Своя лінія - саме дешеве наповнення товару.
ФФФФристайла• 18 сентября в 20:49
Ответ дляДобра всем!
Я мило рідке беру великі упаковки своя лінія
Добра всем!• 18 сентября в 20:50
Ответ дляФФФФристайла
Не продовольчі товари не знаю. Я написала про їстівні продукти.
Дашенька из Киева• 18 сентября в 20:55
Валмарт купую їхню власну ТМ норм. Ще серія Делюкс у АТБ подобається, але вона не бюджетна.
Море Щастя• 18 сентября в 21:13
Нормальное масло и должно быть относительно мягким в холодильнике.
Море Щастя• 18 сентября в 21:15
Ответ дляДобра всем!
Своя линия - чужая линия, смотреть нужно на производителя. Молочку для АТБ делают нормальные компании. Они не будут производить говно, потому что на обороте все равно их имя стоит.
Скіфська пектораль• 18 сентября в 21:40
Раніше дуже любила курячу тушонку з атб, там повна банка була шматками курки, а тепер вони спаскудилися, купила - вся банка забита якимось фаршом з сісьок і пісьок і один шматочок курки(
Завжди мало• 18 сентября в 22:16
Ответ дляСкіфська пектораль
Мене зажди дивувало, а для чого купувати тушонку, є свіжа курка чи м´ясо, є напівфабрикатні ковбаски чи мариноване м´ясо, або просто сосиски/сардельки. Чому дивна суміш з банки, якщо є купа іншого?
ФФФФристайла• 18 сентября в 22:35
Ответ дляЗавжди мало
М - мозок!
Скіфська пектораль• 18 сентября в 22:55
Ответ дляЗавжди мало
Бо після лютого 22 ми кілька місяців не їли м´яса, не було його в магазинах взагалі. І я накупила згодом кучу всяких тушонок на всяк. Потім потроху почали їх їсти.