Невісточка ж• 19 сентября 2025

У 10 месячной начался насморк, сильный. Чем достать сопли?

Может кто подручными средствами подскажет на сегодня. Завтра смогу уже что то купить.
Капли есть Називин буду капать.
Ищу Аленя• 19 сентября 2025
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 19 сентября 2025
Аспіратор
Lacrimo• 19 сентября 2025
Наче як промивають, якщо дається дитина і соплі не дуже густі. Вода з сіллю, можна вдома зробити. В інтернеті є показано як. Там треба вибрати правильний кут щоб в одну ноздрю затікало , з іншої витікало.
Оновлена версія• 19 сентября 2025
Я высасывала грушей для клизм большой, естественно специально купленной. Она тянет очень хорошо. Аспиратор не понравился вообще. Но сейчас куча штук, даже с моторчиком.
Добрая свекровь• 19 сентября 2025
В свое время аспиратором, который к пылесосу подсоединялся.
Швабристка• 19 сентября 2025
Сік каланхоє. На часникодавку листок і через марлю процідити. Закапувати в ніздрі. Дитина буде чхати і всі соплі вичхає.
Швабристка• 19 сентября 2025
Olivka-Misha• 20 сентября 2025
Ответ дляШвабристка
Дитині 10 місяців, ви що неадекватна?? Собі капайте різну фігню, у вас мізків немає, можна капати....
Швабристка• 20 сентября 2025
Ответ дляOlivka-Misha
Питання - а у вас діти є? Я виростила двох. Зараз їм 17 і 20 років. І так - обом капала рослинний сік каланхоє. Чи є в мене мізки, може судити людина, в якої теж є діти і вона лікувала їх різними методами.