Невісточка ж• 19 сентября 2025
У 10 месячной начался насморк, сильный. Чем достать сопли?
Может кто подручными средствами подскажет на сегодня. Завтра смогу уже что то купить.
Капли есть Називин буду капать.
Оновлена версія• 19 сентября 2025
Я высасывала грушей для клизм большой, естественно специально купленной. Она тянет очень хорошо. Аспиратор не понравился вообще. Но сейчас куча штук, даже с моторчиком.
Швабристка• 19 сентября 2025
Сік каланхоє. На часникодавку листок і через марлю процідити. Закапувати в ніздрі. Дитина буде чхати і всі соплі вичхає.
Olivka-Misha• 20 сентября 2025
Ответ дляШвабристка
Дитині 10 місяців, ви що неадекватна?? Собі капайте різну фігню, у вас мізків немає, можна капати....
Швабристка• 20 сентября 2025
Ответ дляOlivka-Misha
Питання - а у вас діти є? Я виростила двох. Зараз їм 17 і 20 років. І так - обом капала рослинний сік каланхоє. Чи є в мене мізки, може судити людина, в якої теж є діти і вона лікувала їх різними методами.