Федорино Горе• вчера в 21:34
Зачем некоторые игнорят языковые курсы, ищут отмазки, прикидываются немощными?
Хитрожопят
Борисфенка• сегодня в 01:18
Ответ дляТундиринда
Я иногда лежу в обмороке от осознания, сколько выделяют на эту ерунду денег. Если дать эти средства конкретно на руки семье (имею ввиду нормальную семью, не маргинальную), то она сама сделает своего ребенка счастливым )
А я ж про що. Але ніхто на руки не дасть, а просрати 3000 євро на зарплати всіх соцпрацівників заради щастя мого сина - це у них запросто. Звісно, ми вдячні, але розцінки ріжуть очі.
MarsForEver• сегодня в 01:20
Ответ дляБорисфенка
Епопея номер два - із стоматологом.
Я спочатку лікувала зуби щось по страховці, щось за гроші, по 70 євро за пломбу, потім вчепився ’Давайте щелепи по страховці зробимо, безкоштовно’. Стоматолог - російськомовний араб, десь в Харкові колись вчився, давно в Німеччині живе.
Я здуру погодилася. По страховці моя страхова виділяє 2600 євро, він розповідає, що зробить зверху зліва мосту, де нема одного зуба, і знизу щелепу, де нема кутніх зубів з двох сторін.
Після того, як він отримав страхові гроші, починається плач, що я маю доплатити 500 євро. Прошу пояснити, за що, хрен там, в нього нема часу, ’Я все зроблю гарно’. Гарно робить тільки мосту на верхні зуби ліворуч, нижню щелепу робить залізну на гачках аж з одним зубом по боках, це лютий писець, з нею ні рот відкрити, ні говорити неможливо.
Я послала його подалі, він на мене подав в суд, з мене здерли 860 євро. Тобто я фактично заплатила за верхній мосту, а мої страхові 2600 євро він просрав на херню. Тепер я на нього подаю позов в свою страхову за неякісну роботу, хай експертизу проводять.
Родичці також зробили хрень за 600 євро, неможливо носити.
Просирають стоматологи наші страхові гроші.
А сколько бы вы заплатили в Украине? Ну может нафиг, будет дешевле. Не напрягайте нас, очень прошу.
Борисфенка• сегодня в 01:21
Ответ дляДодекаэдр
При чем тут держслужбовцi? 😁
При тому, що це робочі місця. Моя подруга працює вже в Джоб-центрі, здала мову на В2, така була вимога про вакансії. Отримує 3000 євро. Я нею пишаюся.
Тундиринда• сегодня в 01:21
Ответ дляБорисфенка
Епопея номер два - із стоматологом.
Мама мия. Мужу в Румынии без всяких страховых сделали два моста за 600 евро за все
Борисфенка• сегодня в 01:22
Ответ дляТундиринда
Німецькі розцінки інші. Але якби робили по людські, питань нема. А то роблять що попало, страхова покриває по дурних цінах.
MarsForEver• сегодня в 01:23
Ответ дляТундиринда
Благочестивая Европа столько денег на нас отмыла, что сложно себе представить
Так уезжайте!
Душка-свекрушка)))• сегодня в 01:25
Ответ дляБорисфенка
А кто она по специальности?
Борисфенка• сегодня в 01:27
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А кто она по специальности?
Освіта юридична. Зараз якийсь бератор, не знаю точно назву посади.
Тундиринда• сегодня в 01:29
Ответ дляБорисфенка
Расценки інші, бо дураков столько платить нет, а когда платит страховая, то можно и разгуляться.
Напоминает историю с 309 постановою для реабилитации детей с инвалидностью, как только ее приняли, все реацентры сразу подняли цены. Потому что раньше они ориентировались на не бездонный кошелек родителей, выше их финансовых возможностей не прыгнешь. А потом стало пофиг, государство же башляет, можно что угодно в ценнике рисовать
Додекаэдр• сегодня в 01:29
Ответ дляБорисфенка
Так вы все рабочие места под госструктуры не подгоняйте. Нет таких требований по закону, что все должны иметь сертификат В1 для работы. В Джобцентрах, социаламтах… работают и то, больше для помощи с украинцами, т.е. там где много иностранцев. Попасть на госслужбу нормальную нереально без гражданства и длительного проживания в стране.
MarsForEver• сегодня в 01:29
Ответ дляБорисфенка
Не смішно.
Ну да, никто же не знает, что такое- выплаты! Кроме вас.
MarsForEver• сегодня в 01:31
Ответ дляТундиринда
Блин, вру. Технически мы все в Европе )
Технически?
Борисфенка• сегодня в 01:34
Ответ дляТундиринда
Те саме з будинками відпочинку - я можу сказати в Джоб-центрі, що у мене депресія, і нас дадуть путівку на пару тижнів на базі на березі Балтійського чи Північного моря, по 100 євро з людини на добу.
Але я не люблю холодні моря і готелі, в також німецьку кухню, мені вдома краще.
Але до питання - як вони під соусом турботи про біженців підтримують всі галузі, і соціальні, і медичні, і сферу відпочинку. Біженцям по 600 євро, своїм галузям мільярди. ’Ми ж вас ощасливити хочемо’.
MarsForEver• сегодня в 01:36
Ответ дляБорисфенка
Ох как же вы нас задолбали, и когда же вы нас осчастливите своим отсутствием?
Борисфенка• сегодня в 01:38
Ответ дляДодекаэдр
Я розповідаю про своїх знайомих, у них вимагають - робітники фабрик,вчителі, вихователі в дитсадках, помічник кухаря, бератор Джоб-центру, вчителі музики, двірник, водій пошти.
Куда_бежать• сегодня в 01:38
Ответ дляБорисфенка
Ви ж колись були нормальною розумною жінкою. Як можна радіти тому, що вас хочуть ощасливити? Жалість, це в якомусь розумінні зневага. Коли тебе підтримують , це зовсім інше.
Борисфенка• сегодня в 01:40
Ответ дляКуда_бежать
Якби це не виглядало так карикатурно, я б про це не говорила.
Я привела багато прикладів - і про коучів, і про Югендамт, і про стоматолога, і про будинок відпочинку. Перечитайте.
Додекаэдр• сегодня в 01:41
Ответ дляБорисфенка
Ну так вы пишите - ваш круг общения. У моих знакомых ни у кого не требовали сертификат - помощник учителя, водитель штаплера, помощник в пфлеге, бухгалтер. Не обобщайте.
Тундиринда• сегодня в 01:41
Ответ дляБорисфенка
Одним знакомым так насильно предлагали детям курс украинской литературы, что невозможно отказаться. Под соусом - ваши дети страдают, оторванные от национальной идентичности. И никого не интересует, что дети не страдают, дети заняты по уши интеграцией в школе, им не надо еще вот это вот сверху. Деньги выделены - надо освоить. Точка.
MarsForEver• сегодня в 01:41
Ответ дляКуда_бежать
Вы же тоже были когда-то нормальной женщиной. Что с вами случилось? Ждите визита из Джобцентра.
Борисфенка• сегодня в 01:42
Ответ дляДодекаэдр
Значить ми живемо в різних світах. Бухгалтер і помічник вчителя без німецької? Не вірю.
Куда_бежать• сегодня в 01:42
Ответ дляБорисфенка
Шкода, що ви так і не зрозуміли різницю.Ви ж були розумною жінкою, іноді навіть здається, що ви пишете маразм, щоб привернути увагу до абсурдності ситуації, а потім читаєш, ні, ви дійсно така